Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Dragon's Call w polskiej wersji językowej

Dragon's Call w polskiej wersji językowej

Data opublikowania: 11.04.2012, 19:25
Tagi: dragons call, browserówka, gry przeglądarkowe, mellongames, spolszczenie, aiyou network

Pierwszy polski wydawca gier free to play, spółka Mellongames SA podpisała umowę z firmą Aiyou Network dotyczącą wydania polskiej wersji gry Dragon’s Call.

Dragon’s Call jest bardzo rozbudowaną i zapierającą dech graficznie grą tekstową MMORPG w stylu fantasy, z animowanymi scenami batalistycznymi. Tytuł ten oferuje elementy rywalizacji PvP jak i PvE, a dla urozmaicenia rozgrywki gracz ma możliwość wyboru jednej z czterech klas postaci: Rycerza, Maga, Zabójcy oraz Wampira. W każdej klasie dostępna jest ogromna liczba różnorodnych broni, umiejętności oraz zdolności magicznych, które pomagają w podróży przez zadania czekające na gracza w tajemniczej krainie.

Wydawca uruchomił już stronę http://www.dragonscall.pl, umożliwiając na niej zapisywanie się do zamkniętych beta testów. Wybrani gracze będą mieli możliwość przetestowania gry jak i portalu, otwartego wraz z premierą tytułu, a najlepsi beta testrzy zostaną nagrodzeni.

„Mellongames SA powstał z myślą stania się najlepszym wydawcą gier free to play w Polsce. Stworzyliśmy sieć reklamową wspierającą promocję tytułów browserowych, współwydajemy gry z zachodnimi partnerami, a teraz nadszedł czas by zrealizować plany i w pełni wydać grę własnymi nakładami.. Wierzę że pozyskane przez nas doświadczenie, jest wystarczające do zrealizowania tego planu i zdobycia uznania wśród polskich graczy.” – Rafał Szefera – Prezes Zarządu Mellongames SA.

Wydawca nie zdradza jeszcze dokładnej daty premiery polskiej wersji Dragon’s Call, ale wiadomo że ma ona nastąpić w drugim kwartale bieżącego roku. Po wydaniu gry polski support zadba o regularne eventy oraz komunikację z graczami. Gra jest tytułem znanym na całym świecie, została wydana przez największych wydawców w Ameryce, Europie oraz Azji i uzyskała dobre oceny w serwisach branżowych – BBGSite (ocena: 9.4/10), MMOhut (3.93/5) czy OnRPG (7.6/10).

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.