Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Znamy kolejny głos z Fallout3

Znamy kolejny głos z Fallout3

Data opublikowania: 22.10.2008, 02:25 | Informacja prasowa
Tagi:
Znamy kolejnego aktora, który udzieli głosu przy lokalizacji Fallout 3. W roli Prezydenta, wcielił się znany polski aktor i reżyser teatralny – Krzysztof Kolberger. Krzysztof Kolberger to ceniony aktor i reżyser. Jego dorobek to prawie 35 lat spędzonych przed kamerą i na deskach teatrów. Zgromadzone przez tak długi okres czasu doświadczenie pozwoliło mu bez trudu wcielić się w rolę prezydenta. Aktor użyczył głosu postaci maniakalnego, żądnego władzy polityka. Jedynym celem, do jakiego zaciekle dąży Prezydent jest zyskanie coraz większej władzy.
Osiemdziesięciu profesjonalnych aktorów zaproszonych na nagrywanie swoich kwestii wymagało wynajęcia dwóch profesjonalnych studiów nagraniowych. Standardem w podkładaniu głosu jest minimum trzykrotne wypowiadanie tej samej kwestii przez aktora, używając przy tym innego akcentu i barwy głosu. Wystarczy pomnożyć sobie setki wypowiadanych przez 80 aktorów kwestii, przez kilkakrotne wypowiadanie tego samego zdania, aby wyobrazić sobie, jak ciężka praca wykonana została przez reżyserów dźwięku, montażystów i aktorów.

Fallout 3 to największe wyzwanie lokalizacyjne w polskiej branży gier komputerowych!

Komentarze

Avatar
piecia997, 23.10.2008, 04:30
I tak połowa graczy włączy wersję kinową, podobnie jak to było z Mass Effect... chociaż nie powiem, może wyjdzie coś godnego uwagi.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.