Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
WoW: Wrath of the Lich King

WoW: Wrath of the Lich King

Data opublikowania: 06.08.2007, 19:20
Tagi:
Po tygodniach oczekiwań Blizzard (jak zawsze tajemniczy...) ogłosił nad czym poza StarCraft II trwają prace w firmie. Od niedawna wiadomo już, że nie jest to dodatek do Diablo II czy kontynuacja tej gry, ale rozwinięcie do "złotej żyły liczącej 9 milionów mieszkańców", czyli do Word of WarCraft. Ten wybór był do przewidzenia, gra przynosi Blizzardowi kolosalne zyski. Tworzony dodatek nosi nazwę Wrath of the Lich King, a pierwsze informacje i filmy na ten temat dostępne są w rozwinięciu newsa oraz w Wideotece. Polecamy!

Prócz oficjalnego trailera dodatku Wrath of the Lich King w wideotece znaleźć można film z konferencji Blizzarda na temat dodatku.
Niedługo po tym, jak Blizzard obwieścił informację o pracach nad dodatkiem do WoW w dużych serwisach internetowych zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje na temat tego, co w dodatku będzie. Jednym z pierwszych serwisów, które takie domysły zamieściły jest Yahoo! Games. Dodatkowo pod podanym znajduje się lista przypuszczeń na temat nowych opcji i możliwości.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.