Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Trochę informacji na temat dodatków do Fallout 3

Trochę informacji na temat dodatków do Fallout 3

Data opublikowania: 12.12.2008, 21:55
Tagi:

Bethesda ujawniła informacje na temat trzech dodatków, jakie w formie DLC (Downloadable Content - Materiały do Pobrania) mają ukazać się już wkrótce. Materiał noszący nazwę "Operation Anchorage" będzie wirtualną symulacją walk o Alaskę, mającą dodać wrażenia tym graczom, którzy ponad wszystko stawiają akcję.

Jeśli chodzi o drugi odcinek, "The Pitt", ma to być przeniesienie do Pittsburgha w stanie Pensylwania, ale jakie gracz będzie miał tam zadanie - nie wiadomo. Trzeci z kolei dodatek to jedna wielka niewiadoma, znany jest tylko jego tytuł - "Broken Steel" i rozmaite pogłoski na jego temat, dotyczące m.in. zwiększenia limitu poziomów i tematyce dotyczącej kolejnej akcji Enklawy.

Nie wiadomo niestety, czy dodatki pojawią się w Polsce, a jeśli tak, to w jakiej formie - oficjalnie nie ma u nas Games for Windows Live, a co za tym idzie i DLC. Miejmy nadzieję, że Cenega coś na to poradzi.

Aktualizacja: Zostało ogłoszone, że w jakiejś formie dodatki mają się w Polsce. Niestety bez żadnych konkretnych szczegółów.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.