Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Sacred 2: Fallen Angel także na PlayStation 3

Sacred 2: Fallen Angel także na PlayStation 3

Data opublikowania: 28.06.2008, 18:50
Tagi:
ASCARON ENTERTAINMENT GmbH, jeden z najlepszych developerów gier w Europie, ogłasza nadejście swojego najnowszego action RPG, Sacred 2: Fallen Angel na platformę PlayStation 3. Gra ukaże się jesienią tego roku.
Heiko tom Felde, Dyrektor Naczelny ASCARON ENTERTAINMENT GmbH powiedział: "Entuzjaści gier Role-playing zawsze byli mocno reprezentowani na plarformach PlayStation, jesteśmy dumni z tego że możemy zaoferować Sacred 2: Fallen Angel także w wersji na PlayStation 3. Pracowaliśmy nad tą wersją ponad rok, teraz możemy dumnie ogłosić ją i jej cechy, dla całkowicie nowych graczy."

Ta wersja Sacred 2: Fallen Angel będzie cechować się m.in. udoskonaloną grafiką, systemem 5.1 Dolby Sorround i wsparciem dla gry w trybie cooperative, tak samo jak innych trybów multiplayer poprzez Internet. Gra także będzie wspierać dwuosobową grę na dzielonym ekranie, wystarczy nacisnąć przycisk Start na kontrolerze, aby móc grać ze swoimi przyjaciółmi. Gracze mogą zapisywać swoje postacie i używać ich wtedy we wszystkich trybach gry, zarówno single jak i multiplayer. Interfejs i ustawienia klawiszy zostały od początku zaprojektowane specjalnie na PS3, tak aby zapewnić graczom jak najbardziej intuicyjne i wygodne sterowanie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.