Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Robotica RPG kult technologii nadchodzi

Robotica RPG kult technologii nadchodzi

Data opublikowania: 13.01.2010, 19:25
Tagi: robotica, rpg, kult technologii, premiera
Wielkimi krokami nadchodzi gra fabularna ROBOTICA: KULT TECHNOLOGII - nowy system science fiction. Gracze wcielają się w postaci samoświadomych robotów, androidów, a także cyborgów, mutantów, klonów i bytów transcendentalno informatycznych - Hiperistoty.

ROBOTICA dedykowana jest dla osób pełnoletnich, z tym że nie jest to "mroczna baśń dla dorosłych", a konkretny, zimny realizm i wizja apokalipsy, trwającej w odległej przyszłości... Przemoc, dewiacje, biostymulanty, nałogi, zmutowani i konający ludzie, patologie społeczne, zaburzenia psychiczne, walka o przetrwanie i wpływy, krwawe konflikty społeczne, skrajnie destrukcyjne maszyny, bezlitosne autonomiczne programy, ostre przejawy nietolerancji na przykład wobec samoświadomych robotów, elitarne organizacje, samozwańczy zbawiciele, sekty z szaleńczymi guru, to wszystko co pozostawiły po sobie korporacje, grupy przestępcze sabotujące próby przywrócenia równowagi... Całość ciśnięta na ulice przytłaczającego miasta molocha, w którym od pewnego momentu nikt już nie chował zmarłych...

Świat swojski jak w Cyberpunku, makabryczny jak w Falloucie, skrzywiony wybujałą wyobraźnią kontrowersyjnych grafików i bezkompromisowego autora. To dość wciągający krajobraz dla survivalowych przygód w konwencji sciencie fiction, nieprawdaż?

Wprowadzenie do świata: Wprowadzenie.

Oficjalna strona systemu: www.roboticarpg.pl

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.