Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Prezentujemy kolejną z postaci z gry Fallout 3!

Prezentujemy kolejną z postaci z gry Fallout 3!

Data opublikowania: 23.10.2008, 06:46 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością prezentuje kolejną z postaci występujących w grze Fallout 3. W rolę Moiry, przyjaciółki głównego bohatera wcieliła się utalentowana aktorka teatralna – Tamara Arciuch.

Nad wychwyceniem wszystkich błędów lokalizacyjnych pracowało w tym samym czasie nawet dziewiętnastu testerów. W ciągu półtoramiesięcznej pracy pozbawili oni firmę i jej pracowników około 5400 kubków kawy. Do gorącej kawy nie odmawiali sobie także batoników, przez co nasz firmowy automat schudł o całe 60 kilo! Firmy zaopatrujące nas w przekąski tylko zacierały ręce, a dla pozostałych pracowników był to czas próby.

Tamara Arciuch to aktorka teatralna jak i filmowa. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła 11 lat temu od pamiętnej roli Heleny w „Panu Jowialskim” . Od tamtej pory jej kariera potoczyła się nad wyraz szybko. Po kilku interesujących rolach teatralnych, Tamara rozpoczęła również swoją przygodę z filmem i telewizją. Fani na pewno znają ją z serialu „Niania” czy z telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami”. W grze Tamara wciela się w postać Moiry Brown, specjalistki od urządzeń mechanicznych. Zajmuje się również skupowaniem wszelkiego rodzaju złomu znalezionego na pustyni. Uważa ona, że to co dla jednych może wydawać się złomem, innym może uratować życie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.