Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
O polskiej premierze Deus Ex: Bunt Ludzkości

O polskiej premierze Deus Ex: Bunt Ludzkości

Data opublikowania: 18.01.2011, 20:45 | Informacja prasowa
Tagi: deus ex, bunt ludzkości, premiera, cenega, rpg, akcja, action-rpg

Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji informuje, że jedna z najbardziej oczekiwanych gier łączących elementy akcji z RPG, Deus Ex: Human Revolution ukaże się w Polsce pod tytułem Deus Ex: Bunt Ludzkości w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkie platformy, tj. na PC z Windows oraz konsole Xbox 360® i PlayStation®3.

Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Tytuł ten zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym „Najlepsza gra PC wszech czasów" w rankingu PC Gamer na Top 100 gier PC. Fani pokochali gry spod znaku Deus Ex za wiarygodne przedstawienie futurystycznego świata, jak i możliwość przechodzenia gry na wiele sposobów.

W Deus Ex: Bunt Ludzkości wcielasz się w Adama Jensena, byłego specjalistę ze SWAT-u, wybranego, by dopilnował bezpieczeństwa najbardziej awangardowych amerykańskich firm biotechnologicznych. Twoim zadaniem jest ochrona sekretów firmy, lecz gdy grupa komandosów włamuje się i zabija naukowców, których miałeś chronić, priorytety Twojej pracy ulegają całkowitej zmianie. Gdy zostajesz ciężko ranny podczas ataku, jesteś zmuszony do przyjęcia mechanicznych ulepszeń i prędko orientujesz się, że ścigasz cienie po całym świecie, nigdy nie wiedząc, komu możesz zaufać. W tych czasach, gdy osiągnięcia nauki zmieniają atletów, żołnierzy i szpiegów w istoty nadludzkie, komuś bardzo zależy na tym, by ewolucja ludzkości podążyła jedną konkretną ścieżką.

Przypominamy, że w Internecie dostępne są już pre-ordery Deus Ex: Bunt Ludzkości. Grę zamawiać można między innymi na: Sklep.cenega.pl, Sklep.gram.pl oraz Ultima.pl. Ponadto w wybranych sklepach z grami dostępny jest preorder gry w wersji Augmented Edition, a w niej:

Dodatkowa płytę DVD zawierającą:

  • 44-minutowy dokument o tworzeniu gry
  • Soundtrack z gry
  • Animowany komiks
  • Trailer z targów E3 oraz animowany storyboard
  • 40-stronicowy album z grafikami
  • Dodatkową misję „Uratuj Tonga”
  • Przedmiot w grze: Wielostrzałowy granatnik
  • Przedmiot w grze: Zdalnie detonowany ładunek wybuchowy
  • Przedmiot w grze: Automatyczne urządzenie wytrychowe

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry (również w języku polskim) http://www.deusex.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.