Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowe wieści o Falloucie trzecim

Nowe wieści o Falloucie trzecim

Data opublikowania: 02.07.2007, 13:37
Tagi:
Po długiej i nużącej przerwie twórcy nowej odsłony Fallouta uraczyli zniecierpliwionych graczy nową porcją informacji i kilkoma screenami pochodzącymi z wczesnego dema gry. Twórcy wiedzą że fani serii oczekują czegoś przełomowego i starają się spełnić te wymagania dodając do Fallouta 3 całkiem nowe rzeczy.
Największa zmiana zaszła w samej rozgrywce. Pewnym jest już że świat będziemy przemierzać z pierwszej osoby co umili nam zmodyfikowany silnik graficzny z innego hitu Bethesdy, Obliviona. W końcu będziemy mogli naprawdę zobaczyć jak wygląda świat po apokalipsie, a jeśli będzie nam mało sami rozwalimy większość rzeczy. Przemierzymy na nogach naturalny, „inny świat” ze zmieniającą się pogodą i porą dnia. Spotkamy nowych ludzi w tym dzieci, a całość umili nam klimatyczna muzyka z lat czterdziestych ubiegłego wieku.

Fallout 3 zaczyna się 30 lat po drugiej części choć wydarzenia z jedynki i dwójki nigdy nie miały miejsca. Naszą przygodę rozpoczynamy pod dawną stolicą USA, Waszyngtonem, w Krypcie 101 gdzie ludzie dawno zapomnieli jak wygląda powierzchnia. Nasz bohater jest jednym z jej mieszkańców i tam też poznajemy zasady gry by móc później ruszyć na poszukiwania swego ojca. Będziemy zmuszeni walczyć o przetrwanie i dokonywać trudnych wyborów. Życie na powierzchni jest pełne niebezpieczeństw, a walka z mutantami i innymi ludźmi jest tu chlebem powszednim.

Twórcy wiedzą że technika idzie do przodu przez co w trzeciej części możemy spodziewać się świetnego systemu walki z takimi smaczkami jak oderwane kończyny i efektowne rany, my zaś zostaniemy nagrodzeni widowiskowymi powtórkami. Zniszczenie zaś będziemy siać nowym zestawem uzbrojenia okraszonego kilkoma „oryginalnymi” giwerami.

A co się w grze nie pojawi? Pojazdy jeśli będą to tylko jako leżący na poboczu wrak, którego będziemy mogli co najwyżej bardziej zniszczyć. Nie zagramy sobie także z przyjaciółmi przez internet co zapewne zasmuci duże grono graczy liczące na przełom w tej sprawie. Nie ma jednak co zgrzytać zębami z tego powodu tylko czekać na premierę która najprawdopodobniej będzie miała miejsce pod koniec 2008 roku.

Komentarze

Avatar
arthas40, 02.07.2007, 14:05
Takie newsy to ja lubię, jednak mam wrażenie, że to rozwinięcie newsa możnaby wepchnąć do każdego newsa o Falloucie... I nie ma najważniejszego - linku do screenów i tych nowych info.
Avatar
Tengron, 03.07.2007, 13:20
Dzięki, następnym razem zamieszcze linki. Co do samej gry to zapowiada się bardzo ciekawie ;) Chyba nawet lepiej że jest z pierwszej osoby.
Avatar
Staśo, 03.07.2007, 14:37
Co? Pierwsza osoba? Wiedziałem, że ci z Bethesdy zepsują wszystko. Zrobią grę z duchem czasu, czyli dzieci się ucieszą, a fani zasmucą. Już widzę tytuł:"The Elders Scroll V:Fallout".
Avatar
Tengron, 03.07.2007, 14:41
Jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie. Myślę że 3 będzie lepsza od 1 i 2.
Avatar
Staśo, 04.07.2007, 09:16
Przynajmniej mogliby dać dowolność w ustawianiu kamery i oby dialog był w miarę dobrze rozwiązany, bo nie wytrzymam jak oznaczą kolejną częścią TES albo zrobią obliviono podobne coś...
Avatar
Pumafire, 05.07.2007, 20:59
Ja osobiście nie mam nic do zarzucenia, nawet faktu iż gra będzie z pierwszej osoby. To nawet lepiej, liczą się nowości w grze a nie ciągłe powtarzanie tego samego z wcześniejszych części.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.