Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowa usługa Lineage II w Europie

Nowa usługa Lineage II w Europie

Data opublikowania: 24.11.2011, 22:00 | Informacja prasowa
Tagi: lineage 2, goddess of destruction, mmorpg

Innova ma przyjemność ogłosić, że uruchomienie nowej, darmowej europejskiej usługi dla Lineage II, zawierającej wyczekiwany dodatek Goddess of Destruction, planowane jest na początek grudnia. Szczegóły są już dostępne w językach: angielskim, hiszpańskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, polskim oraz tureckim na stronie http://www.lineage2.eu.

Wśród nich znajdują się najświeższe informacje o nowej usłudze oraz wstępny opis olbrzymiej liczby nowych elementów, które pojawią się w Goddess of Destruction, największej z dotychczasowych aktualizacjiLineage II. Wśród nich znajdą się: nowa, doskonała grafika, czterokrotnie szybsze zdobywanie poziomów i rozwój postaci, osiem potężnych "Przebudzonych" klas, setki rodzajów pancerzy i broni, niezbadane tereny łowieckie oraz niezliczone potwory. W dniu premiery na europejskich graczy będzie czekał całkowicie zmieniony świat oraz ponad 400 godzin zupełnie nowej rozgrywki wLineage II, a wszystko to bez ograniczeń i całkowicie za darmo.

Innova pragnie zapewnić europejskim graczom możliwie najlepsze doświadczenia podczas gry, od samego początku uwzględniając ich potrzeby i gusta. Gra Lineage II zostanie zlokalizowana w Europie w kilku etapach. W przypadku każdego z języków uwaga będzie skupiona na takich aspektach jak: lokalizacja gry, wsparcie techniczne dla graczy oraz zarządzanie społecznością. Po premierze wersji angielskojęzycznej, na początku przyszłego roku wydane zostaną pierwsze wersje zlokalizowane na inne języki, z uwzględnieniem przerw umożliwiających firmie Innova wprowadzenie zmian zasugerowanych przez graczy. Dodatkowe informacje o nadchodzących wersjach zostaną ogłoszone w styczniu 2012 r.

Europejscy gracze będą mogli szybko zarejestrować się w nowej usłudze poprzez stworzoną przez firmę Innova bezpieczną i przyjazną dla użytkowników platformę 4game, oraz grać na dedykowanych europejskich serwerach w ojczystym języku. Usługa zostanie uruchomiona wraz ze stworzonym przez Innova zabezpieczeniem FROST, które zapewni lepsze niż kiedykolwiek wrażenia z gry w Lineage II, gwarantując zrównoważoną rozgrywkę oraz jej bezpieczeństwo. Gra przyjmie model biznesowy Free to Play. Gracze będą mieli do dyspozycji szeroki wybór przedmiotów oferujących czasowe premie i przyspieszony rozwój postaci oraz umożliwiających wyrażenie własnego stylu. Firma Innova podkreśliła, że wszystkie aspekty rozgrywki w Lineage II będą darmowe i dostępne dla każdego. Do sprzedaży nie trafią żadne przedmioty wpływające bezpośrednio na zrównoważenie rozgrywki.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.