Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
System Summon'owania

System Summon'owania

Data opublikowania: 16.12.2006, 13:57
Ostatnia edycja: 16.12.2006, 14:50
Co to jest przyzywanie?

Niektóre klasy z Lineage II posiadają zdolność do przyzywania „pomocników” (servitor). Żeby przyzwać servitor'a, musisz posiadać odpowiednią ilość wymaganych przedmiotów. Servitor'zy posiadają doskonale zdolności zarówno jako partner podczas walk jak i wysoko wprawiony łowca.
Rodzaje pomocników
 

Są dwa typy pomocników (Servitors) — sterowani pomocnicy (summons) i niekontrolowani pomocnicy (cubics)

Summon'y są przydatni, gdyż Wywoływacz (summoner) może dokładnie sterować akcjami w celu ustalenia strategii podczas walk. Niestety, wadą tego typu pomocników jest fakt, że w jednej chwili może być przyzwany tylko jedenego. Więcej na temat summon'ów znajdziecie tutaj.

Cubic'i nie są w pełni kontrolowani przez Summoner'a. Jednak, zaletą tego typu pomocników daje graczowi możliwość posiadania dwóch lub więcej pomocników w jednym momencie. Więcej na temat cubic'ów znajdziecie tutaj.

Pośród istniejących pomocników, niekontrolowani są to „cubic’i”, a sterowani pomocnicy to pozostałe istoty, które mogą zostać przez magów na pierwszej i drugiej profesji. Przedmioty wymagane do przyzywania 


Wszyscy typy Servitor'ów w Lienage II zużywają kryształy. Za każdym razem kiedy poziom przyzywania rozwija się, rośnie również ilość kryształów wymaganych do przyzwania pomocnika. 

Kompletna ilość kryształów wymagana do przyzywania nie jest ostateczna. Tylko cześć porcji jest używania podczas przyzywania, następnie będzie pobierany koszt utrzymania summon'a, aż do zużycia kryształów lub do odesłania.


Tekst został przetłumaczony z www.lineage2.com.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Volgar, 08.01.2008, 01:04
Mysle, ze warto byloby napisac takze o umiejetnosci summonerow, a mianowicie Summon Friend, skill ten pozwala na przyzwanie towarzyszy z pt :)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.