Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Matylda Damięcka zagra rolę Amaty

Matylda Damięcka zagra rolę Amaty

Data opublikowania: 21.10.2008, 07:10 | Informacja prasowa
Tagi:
Z przyjemnością prezentuje kolejną z postaci występujących w grze Fallout 3. W roli Amaty, przyjaciółki głównego bohatera, wcieliła się znana aktorka młodego pokolenia – Matylda Damięcka.

Matylda Damięcka to jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Wychowana w aktorskiej rodzinie, nie miała żadnego problemu z wczuciem się w rolę Amaty. Tak młoda aktorka jak Matylda ma w swoim dorobku zadziwiająco wiele ról serialowych. Każdy może ją oglądać w takich produkcjach jak: „Na wspólnej”, „Dom nad rozlewiskiem”, „Czas honoru”, dzięki którym zdobyła doświadczenie tak potrzebne do zagrania trudnej roli Amaty. W grze Fallout 3, aktorka wciela się w bliską przyjaciółkę głównego bohatera.


obrazek

Gra, na którą fani czekają już osiem lat, w końcu na nowo zagości na naszych komputerach. Trzy miesiące ciągłego tłumaczenia i półtora miesiąca skrupulatnych testów pokazują ogrom pracy włożony w ten projekt. Prawie dwa tysiące stron bitego tekstu do tłumaczenia, z czego większość została nagrana, wymaga nie tylko całej rzeszy ludzi, ale i pełnego poświęcenia dla fanów gry. Aż 80 aktorów użyczyło swoich głosów, aby każdy fan w Polsce mógł cieszyć się powrotem króla RPG na tron i poczuć się w postapokaliptycznym świecie Fallouta 3 jak w domu!

Fallout 3 to największe wyzwanie lokalizacyjne w polskiej branży gier komputerowych!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.