Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Kuźnia Gier na Gralicji

Kuźnia Gier na Gralicji

Data opublikowania: 31.07.2009, 13:47 | Informacja prasowa
Tagi: gralica, kraków, gry planszowe, kuźnia gier
W najbliższy weekend (1-2 sierpnia) odbywa się w Krakowie Gralicja - I krakowskie spotkanie z grami. Kuźnia Gier jest jednym ze sponsorów imprezy Podczas Gralicji można będzie oczywiście zagrać we wszystkie nasze gry oraz odbędzie się pierwszy turniej naszej najnowszej szalonej gry imprezowej Kung Fu! (wcześniej będziemy oczywiście uczyć - prostych - zasad tej gry).
Ponadto w niedzielę odbędzie się turniej SGK VETO 2ed, a zainteresowanych rozpoczęciem gry w jedyną wydawaną polską kolekcjonerską grę karcianą będziemy uczyć jej reguł. Więcej szczegółów na forum Veto. Dla zainteresowanych:
Strona Gralicji
Strona Kuźni Gier
Odnośnie gry Veto

Powiązane newsy

  • Rynek gier planszowych w Polsce 27.11.2012, 2 komentarzy

    Rynek gier planszowych w Polsce idzie w dobrym kierunku tzn rozwija się bardzo dynamicznie. Wzorem naszych zachodnich sąsiadów, którzy w końcu są liderem światowym w tej dziedzinie, tworzymy własne tytuły. Strony o grach planszowych to już nie tylko tekstowe recenzje, ale całe serie videocastów wliczając także witryny analizujące szczegółowo mechanikę czy nawet podejmujące temat projektowania gier planszowych. O ponadczasowości tej rozrywki świadczą takie pozycję jak Talizman Magia i Miecz, której za kilka miesięcy stuknie już trzydziestka, a wciąż należy do hitów sklepowych. 

  • Zapowiedź Alcatraz: the Spacegoat 30.07.2011, 0 komentarzy
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski Veto 2011 10.06.2011, 0 komentarzy
  • Lokalizacja Krakonu Ujawniona 10.05.2011, 0 komentarzy
  • Konkurs na ekstraordynaryjny kredens 09.04.2011, 0 komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.