Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Lokalizacja Krakonu Ujawniona

Lokalizacja Krakonu Ujawniona

Data opublikowania: 10.05.2011, 14:35 | Informacja prasowa
Tagi: krakon, konwent, kraków

Pomimo ostatnich opadów śniegu, myślimy, że można przyjąć, iż wiosna kwitnie już w pełni, a to oznacza, że coraz bliżej do KRAKONU! Postanowiliśmy więc w końcu zdradzić Wam nasz wielki sekret, a mianowicie lokalizację konwentu. Tak więc wszem i wobec ogłaszamy, że tegoroczny KRAKON odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Krakowie!

Szkoła jest duża i przestronna, a dojazd do niej dość prosty- zresztą mapki, które pojawią się na stronie za jakiś czas na pewno nikomu nie pozwolą zabłądzić. A Ci którzy bywali na konwentach B- Teamu znają tę szkołę bardzo dobrze.

Po tej chwili ekscytacji jeszcze przypomnienie: Termin nadsyłania punktów programu upływa z końcem maja- jeżeli masz pomysł na ciekawą prelekcję i chcesz się tym podzielić, koniecznie zgłoś się jeszcze w tym miesiącu!

Dla fanów gier bitewnych zaplanowaliśmy turnieje Warhammera 40k oraz Warmachine & Hordes. Będzie także czekała na Was ekipa sklepu Vanahaim, która zainteresowanych nauczy jak malować i tchnąc życie w plastikowe figurki. W czasie trwania festiwalu zostanie także zorganizowany History ART ROOM, w którym będziecie mogli odpocząć przy filiżance herbaty wśród wspaniałych grafik oraz informatorów i gadżetów z wcześniejszych konwentów.

Na koniec, żeby jeszcze trochę osłodzić Wam początek tego pięknego miesiąca, informujemy wszystkich już zapisanych na Cosplay i tych co jeszcze się do tego szykują, że dzięki naszym sponsorom, każdy cosplay'owicz otrzyma mały upominek! Tak więc igły w ruch, kończcie stroje i nie bójcie pokazać się na KRAKONIE!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.