Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
"Krew Modliszki" już w sklepach!

"Krew Modliszki" już w sklepach!

Data opublikowania: 28.07.2010, 13:07
Tagi: krew modliszki, rebis, cienie pojętnych, adian tchaikowsky

Nakładem Wydanictwa REBIS na sklepowe półki trafił trzeci tom autorskiego cyklu Adriana Tchaikowvsky'ego "Cienie pojętnych". Ksiązka pt. "Krew Modliszki" łączy w sobie elementy magii i techniki, fantasy i steampunku.

Trzeci tom cyklu CIENIE POJĘTNYCH

Imperium Os szykuje się do podboju Nizin, gromadząc wojska i doskonaląc nowe bronie. Uwagę imperatora od sukcesów militarnych odwraca jednak niewolnik obiecujący mu nieśmiertelność. Stawką w grze jest zdobycie tajemniczej Szkatuły Cienia, starożytnego artefaktu kryjącego w sobie mroczną potęgę Darakyonu.

Żukowcy także zorientowali się już w mocy przedmiotu i posłali na jego poszukiwania kilku agentów i Osowców, którzy mają wspierać wysłanników Kolegium swą wiedzą o metodach działania Imperium. Czy rzeczywiście nie złamią przyrzeczenia danego Stenwoldowi? Czy oprą się pokusie przejęcia szkatuły?

*Trzecia odsłona cyklu Adriana Tchaikovsky'ego to mistrzowskie połączenie magii i techniki, fantasy i steampunku. "Polecane bez zastrzeżeń. Jeśli autor utrzyma tak wysoki poziom połączony z genialnymi pomysłami i świetnymi postaciami, być może będziemy świadkami narodzin niezwykłej serii, jednej z najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych we współczesnej fantasy".

Fantasy Book Critic*

Powiązane newsy

  • Cotygodniowy przegląd zapowiedzi #1 24.07.2011, 1 komentarzy

    Rozpoczynamy nową serię na portalu - cotygodniowy przegląd wybranych zapowiedzi fantastycznych książek. Będziemy się starać, aby ukazywała się ona regularnie, najczęściej w niedzielny wieczór. Wybór będzie całkowicie subiektywny - jeśli znajdziecie jakieś ciekawe fantastyczne książki, których wydanie zapowiedziano, prosimy o zamieszczanie tytułów w komentarzach.

  • "Krew Modliszki" już w sklepach! 28.07.2010, 1 komentarzy

Komentarze

Avatar
Saimar, 28.07.2010, 23:44
Swoją drogą -- okładka zajebiście wali Drizztem Do'Urdenem ;)) q-Q?!
Ale to tak piszę nie znając cyklu Tchaikovskiego q-Q?! (Ignorant!!)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.