Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Kolejna próbka głosu z Fallouta 3

Kolejna próbka głosu z Fallouta 3

Data opublikowania: 06.11.2008, 05:14 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech oraz w Rumunii z wielką przyjemnością prezentuje kolejną postać, z cyklu prezentacji próbek dźwiękowych z gry Fallout 3. Dziś przedstawiamy Krzysztofa Kolbergera, który użyczył swojego głosu prezydentowi Johnowi Henremu Edenowi, politykowi bez zasad i moralności

Krzysztof Kolberger to ceniony aktor i reżyser. To, że swoja przygodę z aktorstwem zaczął prawie trzydzieści pięć lat temu, sprawia, że jest jednym z najbardziej doświadczonych artystów w Polsce. Niezapomniane role w takich produkcjach jak serial „Sfora” czy „Ekstradycja” gdzie w perfekcyjnie zagrał postać Jerzego Szabłowskiego, na lata jeszcze pozostaną w pamięci. Ponad trzynaście zdobytych nagród, tylko potwierdza kunszt aktorski Pana Krzysztofa.

W grze Fallout 3 artysta wciela się w postać żądnego władzy polityka. Prezydent Eden rządzący Enklawą, poświęci wszystko w imię własnych spraw i jeszcze większej władzy. Poprzez rozmieszczenie w każdym nawet najbardziej zrujnowanym zakątku pustkowi robotów nadających audycje radiowe, głoszące jego orędzia do ludzi, stara się zapanować nad „poddanymi”. Jego radiowym wrogiem jest buntownik z wyboru Three Dog, w którego rolę wcielił się Krzysztof Skiba.

Już dziś masz okazję posłuchać głosu Krzysztofa Kolbergera użyczającego głosu prezydentowi Edenowi. Wsłuchaj się w słowa człowieka, który dla władzy poświęci wszystko. Człowieka, przesiąkniętego nienawiścią do ludzi z innymi przekonaniami.

Posłuchaj próbek dźwiękowych!

http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1308

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.