Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Fallout 3, czym jest?

Fallout 3, czym jest?

Data opublikowania: 21.07.2007, 23:49
Tagi:
Serwis rpg codex opublikował ciekawy artykuł zawierający wycinki z różnych gazet i stron internetowych dotyczące tego czym jest/będzie Fallout 3. Smuci trochę taka duża ilość opinii jakoby miałby to być FPS, wszystko okaże się po premierze, a artykuł można przeczytać tutaj.

Komentarze

Avatar
Ugicywapih, 22.07.2007, 02:15
Z wypowiedzi Bethesdy wynika wprost, że to będzie FPS, ale IMO rzut izometryczny charakterystyczny dla tej serii to przeżytek - cieszy mnie nawet, że się od niego odchodzi.
Avatar
Gamec, 22.07.2007, 02:39
Ale FPS - first person shooter, fpp - first person perspective. A chyba szkoda by było gdyby F3 było tylko zwykłym shooterem.
Avatar
Ugicywapih, 22.07.2007, 06:25
Racja, byłoby szkoda - i wiadomo, że będzie w tym strzelanie, więc trochę elementów FPSowych w tym pewnie znajdziemy, ale Bethesda pokazała już, że potrafi robić dobrą RPGową fabułę, powiedziałą fanom, że walka będzie przynajmniej do pewnego stopnia oparta na systemie turowym... A sam pomysł przymuszenia gracza do jedzenia i picia jest IMO po prostu świetny - wyobraź sobie, że wędrujesz po spalonym słóńcem pustkowiu, w manierce chlupocze resztka wody. W oddali widzisz ruiny niewielkiej farmy. Gdy wchodzisz ją spenetrować znajdujesz pośród od dawna nienadających się do użytku rupieci prawdziwy skarb - woda w muszli klozetowej jest czysta i praktycznie nieskażona radiacją...

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.