Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Edycja kolekcjonerska Fallout 3

Edycja kolekcjonerska Fallout 3

Data opublikowania: 03.07.2008, 03:21
Tagi:
Cenega Poland informuje wszystkich fanów Fallout 3, że również w naszym kraju, ostępna będzie Edycja Kolekcjonerska gry. W zestawie, każdy kupujący znajdzie:

* Grę Fallout 3
* Metalowe pudełko śniadaniowe Vault-Tec,
* Figurkę Vault Boy’a z kiwającą głową,
* Płyte bonusową z materiałami z produkcji gry,
* Artbook zawierający szkice koncepcyjne wraz z komentarzami autorów.
Ta specjalna, limitowana, Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna na wszystkie platformy, to znaczy PC, Xbox360 oraz PS3. Premiera gry przewidziana jest na IV kwartał tego roku, natomiast już niebawem poinformujemy o dalszych niespodziankach związanych z wydaniem F3.

Fallout 3 to powrót prawdziwej legendy. Ta wysoko oceniana i często wspominana seria gier RPG zbudowała wokół siebie jedną z najbardziej aktywnych grup fanów w dziejach programów wideo. Choć wojna nuklearna z roku 2077 niemal w całości zniszczyła Stany Zjednoczone, mieszkańcy Krypty 101 korzystają z życia i nie przejmują się problemami świata zewnętrznego. Pewnego ranka budzisz się i odkrywasz, że twój ojciec przeciwstawił się Nadzorcy i z nieznanych powodów opuścił bezpieczną Kryptę 101. Aby odnaleźć ojca, sam musisz wyruszyć w drogę przez brutalne pustkowia postnuklearnego świata i odkryć ostateczną prawdę. O odpowiednią oprawę powracającego hitu zadbali twórcy gry roku 2006 - Elder Scrolls IV: Oblivion. Fallout 3 to bezsprzecznie jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.