Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Dziś premiera gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Dziś premiera gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Data opublikowania: 11.11.2011, 11:56 | Informacja prasowa
Tagi: skyrim, elder scrolls, premiera, crpg, bethesda, cenega

Bethesda Softworks® wraz z wydawcą ZeniMax® Media, oraz firmą Cenega z przyjemnością informują, że już dziś ma miejsce premiera długo wyczekiwanej epickiej gry fantasy RPG od studia Bethesda Softworks, The Elder Scrolls® V: Skyrim™.

Gra została wydana na komputery PC w podwójnej wersji językowej – angielskiej i polskiej do wyboru. Zarówno edycje konsolowe, jak i na komputery PC zawierają mapę świata gry, natomiast edycja PC dodatkowo zawiera płytę ze ścieżką dźwiękową z gry.

The Elder Scrolls® V: Skyrim™ jest kolejnym tytułem osadzonym w świecie wielokrotnie nagradzanej serii Elder Scrolls i zarazem kontynuacją Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion®. Skyrim na nowo definiuje epickie gry fantasy o otwartym świecie powołując do życia ogromny, wirtualny świat, który gracz może odkrywać w sposób jaki jemu najbardziej odpowiada.

W Skyrim gracze trafiają do pogrążonego w chaosie Imperium Tamriel. Wielki Król krainy Skyrim został zamordowany. Klany zawiązują sojusze, a roszczenia wobec tronu są coraz częściej wysuwane. W środku tego konfliktu budzi się pradawne zło stanowiące dużo poważniejsze zagrożenie. Smoki, istoty dawno zaginione w świecie Elder Scolls, powracają do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium wisi na włosku, kiedy lud czeka przepowiedzianego zbawcę, Smocze Dziecię, który włada mocą Zew Smoków i jako jedyny będzie mógł kroczyć pośród nich.

Polska wersja Skyrim na PC zawiera pełną lokalizację z udziałem takich znamienitych polskich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
gamemen, 12.11.2011, 17:53
Otwieram lodówkę - Skyrim. Wchodzę do kibla - Skyrim. Rozumiem ogólne podniecenie tą grą, ale to już lekka przesada.
Avatar
Gamec, 12.11.2011, 21:08
Tzn co? News z informacją o premierze? :D
Avatar
gamemen, 12.11.2011, 22:30
Nie, mówię o ogólnym hypie na tą grę, a news jest tylko okazją do publicznego oddania targających mną uczuć dotyczących tej produkcji :D.
Avatar
Immora Fray, 13.11.2011, 16:56
Poczekaj aż się recki zaczną u nas pojawiać :P
Avatar
gamemen, 13.11.2011, 17:39
Spodziewam się ;).

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.