Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Co się dzieje na planecie Ksi - odsłona kolejna

Co się dzieje na planecie Ksi - odsłona kolejna

Data opublikowania: 28.01.2011, 19:27 | Informacja prasowa
Tagi: co się dzieje na planecie ksi, zajdel, ziemkiewicz, parowski, kowalski, kołodziejczak, supernowa, książka

Zmarły przedwcześnie jeden z najwybitniejszych twórców polskiej fantastyki i patron nagrody literackiej noszącej Jego imię pozostawił w papierach pośmiertnych kilka opowiadań i konspekty nieukończonych powieści. Część z tych opowiadań opublikowaliśmy w zbiorze RELACJA Z PIERWSZEJ RĘKI (superNOWA 2010), a konspekt i trzy rozdziały DRUGIEGO SPOJRZENIA NA PLANETĘ KSI wraz z powieścią CAŁA PRAWDA O PLANECIE KSI w jednym tomie w roku 2005.

Wszystkim przyjaciołom i wielbicielom talentu Zmarłego proponujemy literacką zabawę, a zarazem uczczenie w ten sposób Jego pamięci.

Spadkobierczynie Autora, panie Jadwiga Zajdel oraz Joanna Zajdel-Przybył wraz z wydawnictwem superNOWA ogłaszają konkurs na dokończenie powieści DRUGIE SPOJRZENIE NA PLANETĘ KSI.

Oznaczone godłem prace o objętości ok. 20-30 stron maszynopisu prosimy przysyłać na adres wydawnictwa (Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA, ul. Nowowiejska 10/12, 00-653 Warszawa) w terminie do dnia 31.12.2011.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w czerwcu 2012 roku podczas prezentacji powieści i opowiadań nominowanych do przyszłorocznej Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Skład jury: Jadwiga Zajdel, Joanna Zaldel-Przybył, Tomasz Kołodziejczak, Mirosław Kowalski, Maciej Parowski, Rafał A. Ziemkiewicz.

Informacje dodatkowe można znaleźć na stronie internetowej wydawnictwa http://www.supernowa.pl bądź bezpośrednio u wydawcy redakcja@supernowa.pl.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.