Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Luty 2007

Newsów w sumie: 71 | Strona: 3/5
Natura a Technologia - zapowiedź Silverfall 17.02.2007
(17:08)

Natura a Technologia - zapowiedź Silverfall

Na stronie GameZone.com można przeczytać zapowiedź gry Silverfall. Gra ma łączyć ze sobą świat magii i techniki, to gracz zdecyduje, która z dróg wybierze, ponieważ każda daje spore możliwości, ale posiada również wady. ów zapowiedź świetnie prezentuje z czym będziemy mieli do czynienia w Silverfall. Zapowiedź przeczytacie tutaj, a w rozwinięciu fragment.
World of Warcraft wywiad na Warcry.com 17.02.2007
(17:01)

World of Warcraft wywiad na Warcry.com

Redaktor naczelny WarCry'owej sekcji WoW, przeprowadził wywiad z Tom Chilton (Głównym Projektantem World of Warcraft: The Burning Crusade). Obszerny wywiad daje odpowiedzi na wiele ważnych pytań, między innymi jedno z nich przeczytać w rozwinięciu. Cały wywiad przeczytacie tutaj.
Karciany Wiedźmin 15.02.2007
(18:01)

Karciany Wiedźmin

Wydawnictwo Kuźnia Gier zostało wybrane przez CD Projekt RED, największego wydawcę gier komputerowych w Polsce, do stworzenia dwóch kompletnych gier karcianych towarzyszących premierze produkcji „Wiedźmin”. Pierwsza z nich to projekt promocyjny, druga zaś przeznaczona jest do indywidualnej sprzedaży detalicznej. Więcej informacji na stronie Kuźni gier.
Nowy patch 15.02.2007
(09:32)

Nowy patch

Wczoraj wieczorem została wydana kolejna łatka do znanej gry MMoRPG - Knight Online. Patch dodaje i udostępnia między innymi - eventy z okazji 14 lutego ("Love is Sweet" & "A Picture is Worth A Thousand Words"), będą one trwały do 20 lutego, w ciągu tego eventu zwoje transformacji "Bride" and "Groom" są dostępne w Sundries, ponownie otwarte zostaje The Forgotten Temple. Więcej o dodanych atrakcjach pod tym linkiem.
Data premiery Knights of the Nine 15.02.2007
(09:29)

Data premiery Knights of the Nine

Firma Cenega - dystrybutor gry The Elder Scrolls IV: Oblivion w Polsce zapowiedział niedawno datę premiery oficjalnego dodatku do tej gry - Knights of the Nine w naszym kraju.  Ta data to 16 lutego. Dodatek będzie wydany w dwóch wersjach językowych - po polsku i po angielsku. W skład KotN wchodzą również inne mniejsze dodatki - 59.90 pln - Mehrunes’ Razor, Horse Armor, Spell Tomes, The Orrery, Vile Lair, Wizard’s Tower, Thieves Den.
Komiks w Lineage 2 15.02.2007
(09:24)

Komiks w Lineage 2

Na oficjalnej stronie gry Lineage 2 zamieszczono pierwszą część komiksu Love in Lineage2 (tak, nawet w L2 panuje ta atmosfera...), pierwsza część nosi tytuł Three Orc Brothers. Obejrzeć go można pod tym adresem.
Wersja językowa strony 15.02.2007
(09:21)

Wersja językowa strony

Strona gry Runescape została zaktualizowana o nową wersję językową - Niemiecką. Większość strony jest narazie w wersji testowej, podobnie z serwerami (139 F2P i 140 members). Twórcy również przypominają, żeby nie odpowiadać na prośby podania hasła w celu aktualizacji konta itp; twórcy kontaktują się z grającymi jedynie poprzez profil.
Aktualizacja mini gier 15.02.2007
(09:12)

Aktualizacja mini gier

W grze Runescape zaktualizowano zadanie związane z Barbarian Assault (tylko dla posiadaczy płatnych kont). Aktualizacja dotyczy większych nagród za wykonanie zadania, wystarczy się po nią udać do osoby imieniem Commander Connad. Poza tym, również Barbarzyńcy oferują nieco więcej wzamian.
Zapraszamy do gry!
Titan Quest: Immortal Throne złoty! 15.02.2007
(09:06)

Titan Quest: Immortal Throne złoty!

Wszyscy fani gry Titan Quest - ciepło przyjętego hack'n'slash podobnego nieco do Diablo II mogą już zacierać ręce, nadejście pierwszego oficjalnego dodatku do tej gry o nazwie Titan Quest: Immortal Throne już niedługo. Twórcy światową premierę zapowiedzieli na 5 marca. Dodatek zapewnia około 12 godzin dodatkowej rozrywki (trochę mało...), nowe potwory, setki nowych unikalnych przedmiotów oraz podniesienie maksymalnego poziomu. Teraz tylko czekać do marca...
Zawartość polskiej edycji Jade Empire 14.02.2007
(20:09)

Zawartość polskiej edycji Jade Empire

CD Projekt ujawnił dzisiaj zawartość polskiej edycji Jade Empire, dynamicznego Action RPG. W pudełku znajdziemy:
  • Płyta DVD z grą Jade Empire w polskiej kinowej wersji językowej,
  • dodatkowa płyta z muzyką z gry zapakowana w osobne pudełko,
  • instrukcja do gry drukowana na kredowym papierze,
  • drukowany kolorowy poradnik,
  • dwustronny, duży plakat z postaciami z gry,
  • całość zapakowana w pudełko z ekskluzywnym etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep.
Guild Wars Celestial Tournament 12.02.2007
(17:40)

Guild Wars Celestial Tournament

AreaNet zmieniła zasady Guild Wars Celestial Tournament dotyczące graczy zgłoszonych do turnieju z jednej gildii (jest to 8 osób głównych oraz 2 dodatkowe).

Guild Wars Celestial Tournament jest to wydarzenie, które ma służyć do przystosowania graczy do przejścia na tryb zautomatyzowanych turniejów, w których do każdego eventu będzie dopuszczone 8 osób.

Każdego dnia będzie odbywać się do 3 turniejów. Ośmiu różnych, wybranych graczy będzie brało udział w poszczególnych eventach, dlatego też gildie nie będą wystawiać graczy na każdy sezon lecz na każdy event osobno.

Liczba nagród jest taka ilu graczy będzie występować w evencie - 8. Po ukończeniu turnieju, każdy lider teamu ma OBOWIĄZEK o powiadomieniu AreaNet o osobach, które brały udział w evencie.
Wywiad dot. Jade Empire @ Shacknews 11.02.2007
(22:03)

Wywiad dot. Jade Empire @ Shacknews

Serwis Shacknews opublikował na swoich łamach wywiad Diarmidem Clarke, jednym z twórców Jade Empire. Wywiad dotyczy nowo wydanej specjalnej edycji gry na komputery PC. W rozwinięciu znajdziecie fragment i link do całości.
NS organizacja - Odrodzenie 11.02.2007
(14:16)

NS organizacja - Odrodzenie

W dniu dzisiejszym na Strefie RPG ukazał się kolejny artykuł do świetnego polskiego systemu RPG osadzonego w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych - Neuroshimy. Artykuł traktuje o nowej organizacji, która głosi idee nazizmu i nie tylko... Więcej możecie przeczytać w artykule w naszym dziale neuroshimowym lub pod tym linkiem.
StrefaRPG Zaprasza! 10.02.2007
(22:47)

StrefaRPG Zaprasza!

Przeszedłeś/aś Baldur's Gate II 20 razy i znasz w grze każdy zakamarek? Tak bardzo po lubiłeś/aś Warhammera, że zaczyna Ci się wydawać, że żyjesz w Imperium? Magic'ami interesujesz się od tak dawna, ze już nikt nie pamięta od kiedy? A na dobranoc czytasz polską fantastykę?

Po prostu posiadasz ogromną wiedzę na temat jakiejś gry cRPG lub MMoRPG, może jesteś mistrzem jakiejś gry fabularnej, zbierasz jakieś karcianki (TCG lub nie kolekcjonerskie) albo na bieżąco czytasz fantastykę. Podziel się Twoją pasją i wiedzą z innymi!

A może znasz kogoś kto pasjonuje się takiego typu rozrywką, jeśli tak to zaproponuj, żeby nas odwiedził albo po prostu poleć go nam!

Jesteś zainteresowany/a? Daj się zauważyć!

Napisz mail na adres: frey@strefarpg.pl
lub napisz na gg pod numer: 5214485 (Jeśli nie używasz żadnego komunikatora, a chcesz porozmawiać "na bieżąco" podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy o wygodnej dla Ciebie porze.)

Również zawsze możesz zadać pytanie na naszym Forum.

Zapraszamy do rozwinięcia, gdzie znajdziesz więcej informacji.
Age of Conan - przedstawienie klasy Licha 10.02.2007
(14:45)

Age of Conan - przedstawienie klasy Licha

Na oficjalnej stronie Age of Conan została zamieszczona "zapowiedź" klasy Licha (w Polsce przyjęło używanie się nazwy Lish - z systemu D&D - jednak chodzi całkiem o to samo). Liche to potężne nieumarłe istoty, niegdyś byli to żywi ludzie, magowie, jednak oddali się mroczne sztuce nekromancji. Poświecili oni swoje ciało i stali się nieumarłymi, przez co stali się niemalże nieśmiertelni.
Klasa wydaje się niezwykle ciekawa, gdyż mimo, ze w grach klasa Nekromanty trochę z powszedniała, to jednak Lichów rzadko możemy uświadczyć. Więcej o klasie przeczytacie pod tym adresem.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004