Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Luty 2007

Newsów w sumie: 71 | Strona: 2/5
Fragmenty ścieżki dźwiękowej z Jade Empire 23.02.2007
(15:26)

Fragmenty ścieżki dźwiękowej z Jade Empire

W serwisie gram.pl zamieszczone zostały fragmenty ścieżki dźwiękowej z Jade Empire. Płyta z utworami zostanie dołączona zarówno do premierowej jak i do kolekcjonerskiej wersji gry. Szczegóły w rozwinięciu.
Karak Azgal w sprzedaży 22.02.2007
(19:43)

Karak Azgal w sprzedaży

Jak informuje wydawnictwo Copernicus Corporation, mimo niedawnego przeniesienia terminu premiery na 26. lutego, najnowszy dodatek do Warhammera - Karak Azgal trafił do sprzedaży już dziś. W pierwszej kolejności, wysyłka nowego podręcznika obejmie osoby które zamówiły dodatek w przedsprzedaży. Więcej informacji o dodatku na tej stronie.
Nowa karta w historii Lineage2 21.02.2007
(23:18)

Nowa karta w historii Lineage2

Kilka miesięcy temu przez FBI zostało zamkniętych wiele prywatnych serwerów Lineage 2. Mimo, że na adminów zamkniętych serwerów nałożono wysokie kary pieniężne, to jednak nie odstraszyło to innych...
Już jutro ma ruszyć nowy serwer, Supreme L2, a gracz z całego świata, chętnie skorzystają z możliwości darmowej gry. A ilość ich nie będzie mała, gdyż zarejestrowało się tysiące osób i przewidywalnie na serwerze będzie grać ponad 2000 osób! Czy dobrze to, że powstają takie serwery na których gracze, którzy nie mają pieniędzy, żeby grac na serwerze oryginalnym, a może jest to jedynie pobłażenie piractwu?
Jednak reakcja graczy jest bardzo pozytywna. Udowadnia to między innymi ten licznik.
Nowe artykuły w Lineage 2 20.02.2007
(21:33)

Nowe artykuły w Lineage 2

W dziale na temat gry Lineage 2 zamieszczone zostały kolejne artykuły (napisane przez Endlesssands'a), tym razem są to artykuły na temat przedmiotów. Dokładniej są to opisy - Szaty Maga, Lekkie Zbroje, Tarcze, Ciężkie Zbroje oraz Ciężkie spodnie.
Zapraszamy do powiększonego działu Lineage 2.
Blizzard wypowiada wojnę? 20.02.2007
(21:25)

Blizzard wypowiada wojnę?

Między Blizzardem a firmą MDY Industries doszło ostatnio do poważnej "bitwy". Pracownicy firmy MDY Industries stworzyli bowiem program, dzięki któremu gra w World of WarCraft stawała się znacznie łatwiejsza - krótko mówiąc stworzyli bota, który gra za człowieka. Blizzard wytoczył już sprawę owej firmie, o wszystkim zadecyduje werdykt sądu w Arizonie.
Nie ma cudów, Blizzard zawsze dbał o sprawiedliwość w swoich grach...
O Shivering Isles w WP 20.02.2007
(21:21)

O Shivering Isles w WP

W Wirtualnej Polsce zamieszczono materiał dotyczący dodatku do gry Elder Scrolls IV: Oblivion - Shivering Isles. Prócz krótkiego opisu zamieszczono również nieco screenów - ta "trójtwarzowa" brama jakoś dziwnie wygląda, za to ubiór pewnej pani w "kolczasym" stroju wygląda nawet interesująco :)
Do oglądania zapraszamy pod ten adres.
Zawartość polskiej edycji Jade Empire 20.02.2007
(19:02)

Zawartość polskiej edycji Jade Empire

CD Projekt opublikował zdjęcie zawartości polskiego wydania premierowego Jade Empire. CDP szykuje także bogatszą w dodatki wersję kolekcjonerską. Więcej w rozwinięciu.
Przewodnik Gracza po Faerunie ed. 3.5 20.02.2007
(13:43)

Przewodnik Gracza po Faerunie ed. 3.5

27 marca swą premierę będzie miał: Przewodnik Gracza po Faerunie ed. 3.5. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.
Wielki turniej Diablo II - „Ladder Smash ‘07” 20.02.2007
(13:36)

Wielki turniej Diablo II - „Ladder Smash ‘07”

Blisko siedmioletnie już Diablo II: Pan Zniszczenia wydawać się może martwą grą z jedynie garstką fanatycznych zwolenników, lecz każdego dnia tysiące graczy walczy swoimi postaciami samemu lub w trybie gry wieloosobowej. Jednak Diablo II to nie tylko bezduszne masakrowanie potworów.
Turniej jest organizowany przez oficjalną polską stronę Diablo II czyli przez Karczmę Diablo II (http://diablo2.gram.pl) oraz największą europejską ligą klanów Diablo 2 - Polish Clan League (http://www.pcl-pvp.org).

Jade Empire PL skończone 19.02.2007
(22:05)

Jade Empire PL skończone

CD Projekt poinformował że zostały zakończone prace nad polonizacją Jade Empire. Premiera gry, podobnie jak dodatku do Titan Quest przewidziana jest już na 8 marca.

"Przewidywany termin oddania polskiego mastera do tłoczni to pierwszy dzień marca. Jeśli w Polsce w tym czasie nie zdarzy się trzęsienie ziemi, nasza premiera będzie miała miejsce zgodnie z zapowiedziami czyli 8 marca", mówi Marcin Marzęcki z CD Projekt. "W Jade Empire zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość polskiej wersji. W sensie lokalizacji to bardzo duży projekt. Przetłumaczyliśmy ponad 3500 stron tekstu, dlatego nad grą pracował dwukrotnie większy niż zwykle zespół testerów"
Immortal Throne w marcu! 19.02.2007
(22:03)

Immortal Throne w marcu!

Data premiery dodatku do Titan Quest pt. Immortal Throne została ustalona na 8 marca. Dodatek pozwoli nam stoczyć walki z jeszcze szerszą gamą przeciwników i zejść do podziemi Hadesu. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej w cenie 59,90PLN. W rozwinięciu znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące nowości jakie wniesie dodatek.
Wieści z Portala 19.02.2007
(15:22)

Wieści z Portala

Wydawnictwo Portal umieściło na swojej stronie kolejny odcinek firmowego bloga. Fanów Neuroshimy z pewnością ucieszą informacje dotyczące dobrej sprzedaży dodatków: Wyścig oraz Bohater2. Więcej szczegółów pod tym linkiem.
Tower of Life! 19.02.2007
(15:03)

Tower of Life!

Twórcy przygotowali kolejną ciekawostkę w grze Runescape, tradycyjnie tylko dla osób posiadających płatne konta (members). Niedaleko Necromancer's Tower, na południe od Ardougne powstaje potężna wieża - Wieża Życia. Opis zadania wraz z innymi informacjami pod tym linkiem.
O twórczości postapokaliptycznej 18.02.2007
(01:51)

O twórczości postapokaliptycznej

Fani Neuroshimy, Fallouta czy chociażby filmów z serii Mad Max, mają ostatnio coraz większe powody do radości. W ostatnim czasie Ruairi Robinson, amerykański reżyser filmowy, nakręcił krótki, aczkolwiek bardzo ciekawy filmik osadzony w klimatach nawiązujących właśnie do naszego rodzimego systemu RPG lub Fallouta. Film, nazwany Silent City, dostępny jest do obejrzenia w serwisie YouTube. Więcej o Silent City dowiecie się w rozszerzeniu newsu... lub przekonajcie się sami, oglądając go.;)
Zapowiedź Elveon 17.02.2007
(17:17)

Zapowiedź Elveon

Elfia rasa jest chyba najbardziej rozpoznawalnym elementem świata fantasy i nie może w każdym takim świecie, może zagrać lub spotkać elfy. Właśnie 10tacle Studios ma zamiar stworzenia gry, w której to główną rolę będą odgrywać właśnie elfy. Elveon ma być nowym krokiem w kierunku Action RPG, przede wszystkim dzięki niesamowicie widowiskowych (jak na filmach) walkach. Więcej dowiecie się z zapowiedzi, którą znajdziecie tutaj.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004