Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Kwiecień 2006

Newsów w sumie: 83 | Strona: 6/6
Trailer Gothic 3 04.04.2006
(14:02)

Trailer Gothic 3

Na stronie worldofgothic.de Andre Hotz, jeden z członków firmy Piranha Bytes zaprezentował trailer z gry Gothic 3. Parametry trailera - 1min i 19sek, 6.5 MB. Dostępny jest pod tym linkiem. Dodatkowo zaprasamy do ściągnięcia Gothic Music Player dostępnego pod tym linkiem. Strona zawiera wersję angielską (niestety nie tak dokładną jak niemiecka).
Sporo wieści na oficjalnej polskiej stronie HoMM V 03.04.2006
(21:59)

Sporo wieści na oficjalnej polskiej stronie HoMM V

Zaktualizowane działy: - Magia (dział HoMM1) - Magia (dział HoMMV) - Umiejętności - Galeria Każdy z fanów wie, o czym pisaliśmy wcześniej, że telewizja Hyper zrobiła film dokumentalny o polskiej lokalizacji Heroes of Might and Magic V. Jak dowiedziała się nasza redakcja film zostanie wzbogacony o nie emitowane nigdzie wcześniej materiały dodatkowe. Prawdopodobnie pojawi się w nim dodatkowo wywiad z Wiktorem Zborowskim. Chodzą także słuchy, iż Marcin Iwański opisze swoje spostrzeżenia po latach o tym, jak rozwijała się seria Heroes of Might and Magic i rosła jej sława w Polsce. Treść newsa pochodzi z oficjalnej polskiej strony HoMM V.
Aktualizacja działu Obliviona 03.04.2006
(19:46)

Aktualizacja działu Obliviona

Zostały dodane dwa nowe artykuły dotyczące Obliviona. Mapa całego świata gry którą w najbliższym czasie uzupełnimy o spis lokacji i spis składników alchemicznych wraz z efektami ich zastosowania. Zapraszamy do lektury: » Mapa świata gry » Spis składników alchemicznych Jeszcze jedenaście dni do trzylecia strony :).
Aktualizacje w Gildii Badaczy 03.04.2006
(09:54)

Aktualizacje w Gildii Badaczy

Poniżej linki do tematów, które w ostatnim czasie były aktualizowane: » Spotkania, zloty, turnieje... » O nieumarłych » F2 Najlepsza Broń » Daedry w Oblivionie » Magia a technika Zapraszamy do zapoznania się z Gildią pod tym linkiem.
Nowości w galerii 03.04.2006
(09:11)

Nowości w galerii

W galerii pojawiły się nowe screeny z Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi oraz kilka tapet z Dungeons Siege II, klika przykładów poniżej.
DS2 DS2
Arcanum Arcanum Arcanum
Nowości 01.04.2006
(21:02)

Nowości

Forgotten Realms Trylogia Mrocznego Elfa: » Dziedzictwo » Nowy Dom » Wygnanie Trylogia Awatarów: » Waterdeep » Tantras To nie jest prima aprilisowy żart :)
Co to ma być? Zmówili się czy co? 01.04.2006
(09:31)

Co to ma być? Zmówili się czy co?

I nadszedł czas... gdy na półki w sklepach komputerowych całej Polski... Zawitał produkt o wdzięcznej nazwie... The Elder Scrolls IV: Oblivion... Ale nie jest to taki zwykły ot sobie Oblivion. Ten jest z takim oto napisem na opakowaniu - PL.
Tak... nie mylicie się! Właśnie dziś wyszła najprawdziwsza wersja polska Obliviona! Nareszcie nastała ta chwila gdy wszyscy fani serii Elder Scrolls mogą poznać jej najnowszą część w wersji polskiej!
Jest pięknie... Ale to nie wszystko!
Zupełnie niezapowiedzianie firma Piranha Bytes, twórcy jednej z najsłynniejszych gier cRPG wypuściła swoje najnowsze dzieło - Gothic 3! Nikt, zupełnie nikt nie spodziewał się, że to nastąpi tak szybko i tak niespodziewanie. Wszyscy dziś są ciekawi czy Gothic 3 jednak będzie lepszy od The Elder Scrolls IV: Oblivion. Tego dowiemy się dopiero po kilku dniach, gdy tysiące, a może nawet setki tysięcy graczy dorwą się do tego produktu. Miejmy nadzieje, że jednak te dwa najsłynniesze tego roku cRPG zajmą należne im - pierwsze miejsce! Jest jeszcze piękniej... No i kto by się spodziewał?! Oni się chyba jakoś dogadali, czy co...? W ciągu jednego dnia trzy wielkie premiery - Gothic 3, The Elder Scrolls IV: Oblivion i jeszcze na dokładkę jakby było mało - Wiedźmin! No szczyt wszystkiego. Niespodziewane starcie trzech wielkich tytanów wśród gier cRPG!
Czy takie zjawisko jest możliwe? Totalna euforia... miejmy nadzieje, że po przeczytaniu takich wieści nie będzie ofiar śmiertelnych wśród graczy lub stratowanych ludzi w Empiku czy Media Markt :)
Dodatek z ostatniej chwili - Blizzard wypuścił na dodatek Diablo III oznaczone nieco inaczej - Belzebub 3! Mamy już trzy premiery światowych cRPGów oraz jednego hack'n'slash. Mamy nadzieje, że Diablo III podobnie jak poprzednia część poniesie taki sam sukces!
Do dziś w D2 grają setki tysięcy napalonych graczy dziennie. Co to za dzień... jeśli jeszcze dziś wyjdzie Neverwinter Nights 2, World of WarCraft: Burning Crusade oraz Fallout 3 to będzie chyba najbardziej niesamowity dzień w całej historii świata gier!
Ah! ... (ustała akcja serca)

Czytaj dalej na temat tego niesamowitego dnia w "Czytaj Więcej"!

Wieści o Oblivionie 01.04.2006
(09:15)

Wieści o Oblivionie

Największy polski serwis o grach gry-online.pl zamieścił nowe informacje na temat dodatkowego wydania gry The Elder Scrolls IV: Oblivion oraz na temat sprzedaży tego produktu w Wielkiej Brytanii. Pomyli się ten kto oczekiwał, że do sklepów rzucą się przede wszystkim posiadacze PeCetów. The Elder Scrolls IV: Oblivion cieszy się jak na razie w Wielkiej Brytanii większym wzięciem w wersji na konsolę Xbox 360 stanowi ona 56% wszystkich kopii, jakie zostały sprzedane w ciągu piątku i soboty. Mimo to, grze nie udało się pokonać Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter w kategorii najszybciej sprzedającego się programu na nowe urządzenie koncernu Microsoft. Produkt firmy Ubisoft cały czas pozostaje na pierwszym miejscu w tym rankingu, The Elder Scrolls IV: Oblivion jest druga. Więcej na temat dodatkowego wydania Obliviona znajdziecie pod tym linkiem. Dodatkowo serwis zamieścił poradnik, za wersję PDF tego artykułu trzeba zapłacić w Strefie Premium lub za pomocą Poradnik za SMS. Zamieszczony fragment pochodzi ze strony www.gry-online.pl.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004