Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Kwiecień 2006

Newsów w sumie: 83 | Strona: 2/6
Tapety z Star Wars: Knight of the Old Republic 25.04.2006
(20:30)

Tapety z Star Wars: Knight of the Old Republic

Stale powiększając zasoby Strefowej galerii dodaliśmy 16 tapet z gry Star Wars: Knight of the Old Republic, zapraszamy do oglądania.
Na marginesie - Strefowa galeria odkąd jest na nowym systemie była już wyświetlana ponad 20 tysięcy razy.
Black Wing's Lair poszukuje ludzi 25.04.2006
(19:52)

Black Wing's Lair poszukuje ludzi

Redakcja serwisu Black Wing's Lair, jednego z wiodących polskich serwisów o World of Warcraft, poszukuje współpracowników. Jeżeli kochasz WoW-a i chcesz pomóc w tworzeniu jego polskiej społeczności, to trudno wyobrazić sobie ku temu lepszą okazję! Serwis Black Wing's Lair, rozpoczynający współpracę z gram.pl i snujący poważne plany rozbudowy, poszukuje osób na dwa stanowiska. Pierwsza z nich miałaby się zajmować wyszukiwaniem i przedstawianiem czytelnikom serwisu najnowszych informacji ze świata World of Warcraft. Aby robić to jak najlepiej, kandydat powinien się móc pochwalić następującymi cechami: - Dobrą znajomością języka angielskiego. - Znajomością zasad ortografii i stylistyki języka polskiego. - Znajomością żargonu warcraftowego i podstawowych pojęć dotyczących gry. - Znajomością podstaw HTML-a. Chętni do spróbowania swoich sił w tej roli powinni przesłać próbkę swoich możliwości w postaci tłumaczenia dwóch dowolnych newsów z jakiejkolwiek anglojęzycznej strony o WoW, wraz z tekstem oryginalnym, na adres jcdxpl@gmail.com. Tłumaczenie powinno zachować sens i treść oryginału, nie musi mu być jednak niewolniczo wierne - własna inwencja, oczywiście rozsądnie użyta, jest mile widziana :) Drugie stanowisko przeznaczone jest dla osoby, która pisała będzie dłuższe teksty, pomagające nowym w Świecie Warcrafta znaleźć miejsce dla siebie. Powinna się ona wykazać następującymi umiejętnościami: - Bardzo dobrą znajomością j. angielskiego. - Bardzo dobrą znajomością zasad ortografii i stylistyki języka polskiego. - Bardzo dobrą znajomością żargonu warcraftowego, pojęć dotyczących gry oraz jej realiów i świata. - Znajomością podstaw HTML-a. - Mile widziana jest również jakaś praktyka w podobnym zajęciu (zaczyna się - niedługo nawet na portalach internetowych będą szukać osób młodych z doświadczeniem, na przykład 14-latków... - dop autor). Zainteresowani tym stanowiskiem powinni do swojego zgłoszenia, wysłanego na adres jcdxpl@gmail.com, dołączyć próbkę w postaci tłumaczenia dowolnego artykułu ze strony www.worldofwarcraft.com. Zasada ta sama co dla pierwszego stanowiska - tłumaczenie zachować ma sens oryginału, ale nie musi być żadną miarą dosłowne. News pochodzi ze strony Gram.pl.
Lokacje z Wiedźmina 25.04.2006
(12:17)

Lokacje z Wiedźmina

Już w najbliższą noc na serwisie IGN ukaże się materialik traktujący o lokacjach w naszej grze. Znajdziecie tam obrazki porównawcze (np. Concept art i screenshot przedstawiający gotowe miejsce) oraz sporo informacji tekstowych. Jutro standardowo wszystko pojawi się u nas na stronie. News pochodzi ze strony The Witcher.
Sondy 24.04.2006
(21:42)

Sondy

Na stronie został zamieszczony dział Sondy, znajdziecie tam spis niemal wszystkich ankiet i debat, w których można głosować na forum. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału, lecz przypominam, że aby móc oddać swój głos na jedną z możliwych opcji trzeba posiadać na forum konto.
Piąty dzień tygodnia z Wiedźminem 24.04.2006
(15:16)

Piąty dzień tygodnia z Wiedźminem

Piątego dnia tygodnia Wiedźmina ukazał się nowy wywiad w NW Vault: 7 "7) What can we expect to see at this year's E3 demo? Will there be a chance to play the game hands on? This year will be a big step up from last year. First, we plan to provide visitors with a look into the world of the witchers. We will then provide some background into the game’s story. After that, visitors will be able to see how our combat has evolved over the past months followed by a situation where we showcase the player making different decisions and we can see the future outcome. It’s a pretty cool display of how our non-linearity will function. Finally, we will highlight the improvements we made in technology for all those interested in shaders, lighting, foliage, shadows, and animation." Więcej pod tym linkiem
Nowy poradnik 24.04.2006
(15:14)

Nowy poradnik

W serwisie GameSpot.com ukazał się kolejny poradnik do czwartej czeście The Elder Scrolls - Obliviona. Serwis słynie z wysokiej jakości poradników czego ten jest najlepszym przykładem. Poradnik w serwisie GameSpot.com
Dzień 4... 23.04.2006
(08:18)

Dzień 4...

Tak jak obiecaliśmy w newsie poniżej, dziś prezentujemy dwa nowe screeny z bagien, "krótki" wywiadzik z nami, do którego pytania zadawaliście sami oraz wywiad z Garym Keithem, naszym szefem marketingu i PR. Serdecznie zapraszamy do lektury! News pochodzi ze strony The Witcher.
Artykuły i ankieta 22.04.2006
(18:27)

Artykuły i ankieta

Na stronie zostały zamieszczone kolejne dwa opisane zestawy przedmiotów do gry World of WarCraft. Linki do nich znajdują się poniżej. » Wrath (Gniew - zbroja wojownika) » Bloodfang (Zbroja Krwawego Kła) Przy okazji został powiększony dział Easter Eggs gry Arcanum. Osobę która nadesłała ten Easter Egg prosimy o to, by następnym razem napisała to na forum, tak jak pisze na dole artykułu ;) » Easter Eggs Na koniec zapraszamy wszystkich użytkowników (goście nie mogą głosować) do wzięcia udziału w nowej ankiecie na forum. Dotyczy ona tego o czym ostatnio jest głośno nie tylko w gazetach ale i w telewizji. Ten problem istniał od zarania tworzenia i grania w gry komputerowe... chodzi dokładnie o uzależnienie od gier komputerowych. » Uzależnienie
Kolejne wieści z Wiedźmina 22.04.2006
(17:52)

Kolejne wieści z Wiedźmina

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam kolejny film z serii "Making of", tym razem traktujący o walce. Jako ciekawostke dodam, że przy odtwarzaniu ruchów Geralta jak i innych postaci pracują filmowi kaskaderzy. Więcej szczegółów na filmie :) A tak na osłodę wrażeń do galerii dodane zostały dwa kolejne screeny. Miłego oglądania! Nie myślcie, że sobota i niedziela do Tygodnia z Wiedźminem nie zaliczają się ;). Na weekend przygotowaliśmy też sporo atrakcji, m.in. wywiady, nowe screeny i profile osób pracujących nad grą. Zatem odwiedzajcie nas codziennie, bo wrażeń brakować nie będzie! News pochodzi ze strony The Witcher.
Dział prasowy 22.04.2006
(13:20)

Dział prasowy

NewsChociaż numery Fantazyny ukazały się już dość dawno temu i recenzje na stronie znajdują się już od kikunastu dni, to dopiero teraz informujemy, że pojawiły się trzy recenzje Fantazynu - numery 3, 4 i 5. Zapraszamy oczywiście do odwiedzenia strony magazynu Z-Krypt oraz przeczytania wszystkich recenzji. Fantazyn 3 Fantazyn 4 Fantazyn 5
Tydzień z Wiedźminem – dzień 3! 21.04.2006
(18:57)

Tydzień z Wiedźminem – dzień 3!

Pewnie zastanawiacie się właśnie co w dniu dzisiejszym zamieści serwis IGN (naszego czasu wypada to jutro w nocy), dlatego śpieszymy z odpowiedzią. W planie na piątkową aktualizację mamy jeden filmik wideo (z serii Making of) oraz dwa nowe screeny z gry. Wszystko to oczywiście jutro wyląduje też na naszej stronie. News pochodzi ze strony The Witcher.
Tydzień z Wiedźminem - dzień drugi 21.04.2006
(13:43)

Tydzień z Wiedźminem - dzień drugi

WiedźminNa oficjalnej stronie Wiedźmina ukazała się następująca notka: "Dnia dzisiejszego, wspólnie z serwisem IGN, partnerem naszej akcji, zaprezentujemy Wam informacje oraz materiały graficzne dotyczące trzech potworów występujących w Wiedźminie – Strzygi, Upiora i Warga. Wszystkie materiały będą dziś dostępne na wyżej wspomnianym serwisie (sekcja gier PC) około 22 czasu polskiego. Oczywiście wszystko zostanie opublikowane również na naszej stronie jutro." Ukazał się także wywiad dot. Wiedźmina do przeczytania pod tym linkiem.
Nowości w Gidlii 20.04.2006
(20:17)

Nowości w Gidlii

Nowe posty znalazły się w następujących działach Gildii Badaczy: » Najpotężniejsza postać w świecie WarCrafta » RPG na PC » Stereotypy RPG » Wasze systemy » Wasze Najciekawsza broń z jaką się spotkaliście Więcej na temat Gildii Badaczy w tym dziale.
Tydzień z Wiedźminem - dzień 1! – oraz masa meteriałów 20.04.2006
(15:08)

Tydzień z Wiedźminem - dzień 1! – oraz masa meteriałów

NewsNo i rozpoczął się kolejny tydzień z Wiedźminem (o ile pamiętam to już 3). Z okazji tego wydarzenia pojawiło się wiele meteriałów. Począwszy od, krótkiej informacji na temat gry, którą znajdziecie w „czytaj więcej”, po nową tapetę, screen, art. oraz historię wiedźminów. Oczywiście wszystkie te rzeczy znajdziecie na oficjalnej stronie The Witcher. Ale nie martwcie się miniatury wszystkich nowych prac znajdziecie poniżej (wystarczy kliknąć, aby powiększyć), natomiast tekst „historia wiedźminów” zamieszczamy w naszym dziale o tejże grze. Tekst znajdziecie tutaj Na koniec jeszcze powiem, że pojawił się nowy wywiad z twórcami Wiedźmina, znajdziecie go tutaj. Wywiiad jest w wersji anglo-języcznej.
Art
Obrazeki pochodzą ze strony The Witcher.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004