Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Żądza krwii

Żądza krwii

Data opublikowania: 28.04.2007, 20:50
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 09:11
W trakcie gry nie raz zdarzy Ci się ujrzeć taki miecz po lewej stronie ekranu (jak na zamieszczonym obrazku). Jest to miecz "żądzy krwi", który wraz z kolejnymi zabitymi przeciwnikami napełnia się krwią. Oczywiście z czasem krew ta opada, a liczba w środku zbliża się do zera. Możesz zwiększyć poziom krwi i liczbę zabijając wrogów szybciej niż jej poziom opada.

No dobra... ale co daje ten miecz?
Gdy pojawi się on na ekranie najlepiej zabijać wszystko co się rusza, poza sojusznikami oczywiście. Gdy jest on na ekranie i zabijesz przeciwnika dostaniesz więcej doświadczenia niż normalnie. Za każdego zabitego przeciwnika rośnie poziom krwi - dzięki czemu masz więcej czasu na nabijanie większej ilości doświadczenia, jeżeli dobijesz poziom krwi do maksymalnego poziomu można powiedzieć, że doświadczenie będzie lało się strumieniami. Żądza krwi jest dosłownie błogosławieństwem podczas walki z potworami dającymi dużo doświadczenia, wówczas przy zabiciu takiego dostaniesz jeszcze więcej.

Staraj się zawsze nie dopuścić do zniknięcia miecza - opadnięcia krwi do ostrza, wówczas trochę będziesz musiał się postarać by uzyskać go ponownie. Najlepszym na to sposobem jest po prostu "wjechanie" postacią w stado przeciwników, dla zapewnienia przeżycia warto się przed tym szybko wesprzeć różnymi czarami i tarczami. Oczywiście sztuka ta jest dość trudna, lecz warto jednak zabijać wszystko co się rusza dla większych punktów doświadczenia z pokonanych.

Powodzenia!

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.