Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Akt I - Avon

Akt I - Avon

Data opublikowania: 29.04.2007, 10:01
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 09:14
1. Brother Dominic Mission

Wędrując po mieście Avon na pewno znajdziesz duży kościół gdzie wewnątrz panoszą się księża w białych szatach. Z początku żaden z nich nie będzie chciał z Tobą rozmawiać, ani handlować. Odnajdź tam brata Dominika, on będzie mógł zlecić Ci zadanie. Musisz ochronić kościół przed "mrocznymi siłami". Mianowicie brat Dominik powie Ci byś zabił kapłanów (parodia, nie?) z drugiego kościoła, zanim ci zdążą wejść do świętego miejsca w kościele. W nagrodę otrzymasz nieco złota. Zadanie to możesz wykonywać kiedy chcesz, wówczas z każdym następnym zadaniem będzie przeciwników więcej, a po wykonaniu kilku masz już wpływy u brata Dominika.2. Forge Advertisement

Zadanie dość popularnego typu w tej grze - celem jest zaniesienie ogłoszenia z kuźni dowódcom straży w Avon. Musisz to zrobić szybciej niż pomocnicy Roc'a. Wówczas dostaniesz nagrodę. Najlepiej wykonać to zadanie w nocy, wówczas po mieście nie panoszą się przechodnie i raczej się nie pomylisz. Dowódcy zaznaczeni są na mapie jako niebieskie kropki, staraj się łapać każdego, który się nawinie. Jeśli przegrywasz możesz udać się nieco dalej od centrum miasta, tam również spotkasz strażników, a nieco mniej pomocników Roc'a. W nagrodę otrzymasz złoto, zadanie możesz wykonać jeszcze wiele razy.3. Zadania dla alchemików

W Avon można spotkać czterech alchemików, jeżeli dostarczysz im odpowiednie składniki, mogą oni dla Ciebie wykonać ciekawe przedmioty. Poniżej spis  alchemików wraz z składnikami i ceną:

Tsektar - 2x totem kojota, 2x totem ognistego termita, 1x totem wściekłego psa, 1000 szt. zł
W zamian otrzymasz unikalny amulet

Uriel - 2x totem wiwerny, 1x totem starożytnej wiwerny, 1000 szt. zł.
W zamian otrzymasz berło zwane Lodowym Smokiem

Raquel - 2x totem goblina, 2x totem zwiadowcy goblinów, 2x totem wojownika goblinów, 1x totem szamana goblinów, 1000 szt. zł.
W zamian otrzymasz unikalny pancerz

Michael - 4x totem gigantycznego węża, 1000 szt. zł.
W zamian otrzymasz unikalny "Amulet of Serpent Fangs"

4. Assasination of...

Te zadanie ma "dwie strony medalu". W Avon jest dwóch ulicznych sprzedawców, którzy wzajemnie się oskarżają oraz wzajemnie chcą się pozabijać. Najpierw porozmawiaj z obydwoma na temat drugiego, następnie możesz pogadać z dowódcą straży w Avon. Gdy wyciągniesz informacje od każdego z sprzedawców będziesz wiedzieć co każdy z nich Ci da w zamian za zabicie drugiego. Wybierz, którego chcesz zabić, ubij go (są słabi, góra 80 życia, jak nie mniej), ucieknij z miasta za pomocą teleportu, wróć i odbierz nagrodę.

5. Mary Arden

Kolejne zadanie z typu - lataj sobie za ludkami. Mary Arden poprosi Cię o przyprowadzenie do niej jej niesfornych dzieci. Latają one gdzieś po okolicy i zaznaczone są na niebiesko. Zadanie jest totalnie bez sensu, a nagroda mało warta... Musisz je wszystkie łapać - zagadać do każdego i nie pozwolić by jakiś uciekł. Jeśli Ci ucieknie musisz latać za nim od nowa, gdy wszystkie dzieci złapiesz wróć do Mary Arden po nagrodę - nieco złota. Zadanie możesz wykonać wiele razy.

6. Guard's Request: Protect the City Folk

W tym zadaniu musisz chronić świadka. W jednym miejscu na mapie zostanie on zaznaczony, musisz się tam udać i stać blisko niego. Gdy na mapie pojawi się nadchodząca pomarańczowa kropka, przygotuj się i ubij zabójcę. Może być ich kilku i mogą zaatakować z różnych stron. Po zabiciu wszystkich wróć po nagrodę - doświadczenie i złoto. Zadanie możesz wykonać wiele razy.

7. Amulet Fiony

Fiona - jedna z sprzedawczyń w Avon, ta która może wykonać dla Ciebie tatuaże może zlecić kolejne zadanie. Musisz odnaleźć wskazany przez nią amulet. W zamian za dostarczenie czeka na Ciebie dobra nagroda - doświadczenie, złoto i możliwe, że przedmiot.

8. Łapanie złodziei - dowódca straży

Podobnie jak w wielu innych zadaniach musisz złapać kilka postaci, nie pozwolić im uciec i doprowadzić  ich do odpowiedniej postaci. W tym wypadku jest to jeden z dowódców straży. Musisz złapać złodziei panoszących się po mieście. Zadanie niemal identyczne jak u Mary Arden, tylko tutaj otrzymujesz już złoto za złapanych złodziei.

9. The Art of Hunting

Zadanie uzyskujemy od człowieka nieopodal karawany w Avon. Rozkaże on nam pozbyć się grupy kojotów poza miastem, najpierw należy zabić lidera grupy by osłabić resztę. Zadanie wręcz banalne.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.