Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Czym jest Afterfall?

Czym jest Afterfall?

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 23:21
Wyobraź sobie, że jeden szczegół sprawił, iż bieg historii obrał całkiem inny kierunek. Wyobraź sobie, że przestały istnieć supermarkety, popcorn, kino i niedzielne spacery z tatą po parku.

Kolos na glinianych nogach, jakim była ludzkość w końcu upadł. Wszystko to miało początek w fanatycznej wręcz chęci posiadania władzy i pieniądza, która urosła niemal do rangi kultu. Ludzie poświęcali całe swoje życie karierze, aby w końcu umrzeć w samotności, z perspektywą zmarnowanych 60 lat. Do tego dochodził fanatyzm oraz telewizja, która codziennie bombardowała wskazówkami jak powinno wyglądać nasze idealne życie, jak spełnić „American Dream”. Zepsutym dzieckiem tego wszystkiego była frustracja rodząca się z zabójczego koktajlu, która pożerała ludzkość od środka. I wtedy zrzucono bomby.

Dzięki temu siedzisz teraz w ciasnym, czteroosobowym pokoju o stalowych ścianach, na tak samo twardej pryczy, co pozostałe 20 000 osób w tym schronie. Twoje oczy nigdy nie doświadczyły promieni słonecznych. Ominął je także widok pięknych łąk rozciągających się po horyzont, gniewnie brnących górskich strumieni oraz otaczających je lasów. Doświadczyłeś tego jedynie oczami wyobraźni wsłuchując się w legendy i opowieści snute przez najstarszych mieszkańców. Ale już wkrótce się to odmieni. W końcu nadszedł dzień zero. Urządzenia pomiarowe przysłały jasną wiadomość. Wiadomość, na którą czekały pokolenia – otwierają śluzy.
Teraz, gdy opadł radioaktywny pył, a kwaśne deszcze i gigantyczne fale tsunami przestały siać spustoszenie nawet kilkaset kilometrów w głąb lądu, ty i setki tysięcy ocalałych, niczym robaki po deszczu, zaczęliście wypełzać na powierzchnie. Na powierzchnię, która diametralnie różniła się od tej z historii, snutych głęboko pod ziemią. Wkrótce dotarło do was, że umarły lasy, rzeki przemieniły się w bagniste szlaki, a jedyne, co pozostało to uwędzone w radioaktywnych oparach zwłoki Matki Ziemi. Tak właśnie wygląda świat Afterfall.

Afterfall to gra komputerowa, której akcja toczy się w zniszczonej przez wojnę atomową Europie Środkowej. Jest to postapokaliptyczna gra fabularna (cRPG), dzięki której zostaniesz pochłonięty przez zawiłą historię o poszukiwaniu własnej tożsamości. Staniesz się bohaterem opowieści o odbudowie utraconego porządku. Będziesz twórcą najwspanialszej legendy pustkowi.

Jako Gracz, dzięki naszemu nowatorskiemu systemowi Oi’Burżuj dostaniesz możliwość tworzenia i rozwijania swojego bohatera w niczym nieograniczony, zupełnie dowolny dla Ciebie sposób. Styl, w jakim będziesz przemierzać pustkowia oraz rozwiązywać problemy będzie zależał tylko i wyłącznie od Ciebie!

Kiedykolwiek marzyłeś o grze wyborowym strzelcem? Dajemy do twojej dyspozycji aż 25 rodzajów standardowych broni, oraz wiele więcej konstrukcji własnej roboty! Jeśli nie masz ochoty rozrywać każdej napotkanej osoby na strzępy, zostań mistrzem kamuflażu i przemykaj niczym cień pod nosami wrogów lub rozwijaj sztukę negocjacji by twa charyzma powalała na kolana nawet najbardziej upartych rozmówców.

Liniowa fabuła i oklepane standardy – tych rzeczy na pewno nie uświadczysz w Afterfall. Nasza gra oferuje niczym nieskrępowaną swobodę w podróżowaniu po świecie i odkrywaniu kolejnych sekretów czających się na lodowych pustkowiach, radioaktywnych pustyniach, dusznych bagnach, czy też tętniących życiem, odradzających się miastach.

Innowacyjne rozwiązania, które znajdziesz w Afterfall zagwarantują długie godziny spędzone przed komputerem i nieprzespane noce. Naszą misją jest zerwanie z wiecznie powielanymi standardami i przełamaniem zastoju na rynku gier komputerowych. Wniesiemy powiew świeżości, który wkrótce zamieni się w tornado odmieniając wirtualną rzeczywistość na zawsze.

Nasze community i wsparcie techniczne zapewni Ci, że żadne twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Więc nie zwlekaj i przyłącz się do fascynującej podróży w świat gdzie człowiek bez jakichkolwiek mutacji jest dziwactwem, a ludzie świecą tu w ciemności.

Witamy w Afterfall – grze, w której jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Artykuł zamieszczony we współpracy z

Afterfall cRPG Game

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.