Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Porady

Porady

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 11:52
2 poziom klasy podstawowej 18 poziom klasy jedi
Najlepszym rozwiązaniem jest tu cierpliwość. Aby mieć 18 poziom jedi naszą główną postacią należy nie awansować na żadne poziomy wyższe niż 2 naszej podstawowej klasy postaci nawet, jeżeli wyskakuje, że masz dostępny awans. Na Taris będą jednak musieli za ciebie walczyć twoi pomocnicy (polecam: Cartha i jakiegoś silnego gościa walczącego na miecze, później już Bastile) Jak dostaniemy się na Dantooine należy przejść kurs jedi i wybrać klasę jedi od jednego mistrza z Rady Jedi. Takim sposobem możemy uzyskać postać, która jest bardzo mocnym jedi ze względu, że nasza postać jest silniejsza od pozostałych.

Zaglądanie na stacje badawczą niedaleko Yawin
W stacji badawczej niedaleko Yawin można spotkać takiego obcego, który w różnych etapach będzie miał różne kłopoty z łowcami nagród. Warto tam zaglądać, bo może nam później po takim napadzie sprzedać najpotężniejsze kryształy, jakie są dostępne w grze.

Najlepiej chodzić ze wszystkimi po trochu

Najlepszym sposobem na zdobycie większej ilości misji jest chodzenie z każdym członkiem załogi po trochu. Kiedy z nimi przebywamy to mogą oni spotkać swoich znajomych, a co z tym się wiąże będzie możliwa nowa misja do wykonania.

Gdy będziemy na Kashyyyk

Na tej planecie wziąć ze sobą najlepiej Zaalbara ze względu, że ma tu on swoją rodzinę i zostanie wkrótce porwany przez nich. Tutaj też spotkamy kupca, który nie chce wypuścić mechanika za to, że jego ludzie uciekli. W najniższych częściach lasu możemy znaleźć robota, którego głowę należy pokazać kupcowi przed znalezieniem ojca Zaalbara.

Jak wyjść na dobrą

Tym razem chodzi mi o to jak najlepiej wykonać wszystkie misje a wyjść z tego na dobrą stronę mocy. Polecam od razu po Dantooine polecieć na Kashyyyk i nie poprzeć Wookich ale Cerke. Później polecieć na Manaan i wykonać misje dla gildii zabójców a dalej wykonać misje, jakie się tam chce, ale polecam, aby dodawały one pkt. do jasnej strony mocy.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.