Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wielosfer zaprasza na Poker Night

Wielosfer zaprasza na Poker Night

Data opublikowania: 14.05.2011, 13:22 | Informacja prasowa
Tagi: wielosfer, poker night, wrocław

Czy pragnąłeś kiedykolwiek choć na chwilę wcielić się w jednego z wielkich pokerowych graczy? Czy chciałeś powalczyć o prawdziwe pieniądze i skosztować słodkiego smaku ryzyka? Dzięki naszej grze przeżyjesz niezapomniane emocje, stawiając w rozgrywce nawet własne wspomnienia.

Od podboju odległych gwiazd minęły już setki lat. W czeluściach przemysłowej planety spotyka się śmietanka socjety przyszłości. Ty jesteś wśród nich, tak samo głodny sławy i pieniędzy. Każdy z was zaryzykował tak wiele, aby wejść do gry. W świecie przyszłości nawet pamięć jest tylko towarem. Nigdy jeszcze stawka nie była tak wysoka!

Nie wiesz czym jest LARP? Nie grałeś nigdy w Pokera? Nie przejmuj się! Wszystkiego Cię nauczymy na odpowiednich warsztatach

Co to jest LARP? - to forma gry teatralnej, gdzie każdy dostaje rolę, cele i motywacje. W czasie LARPa można próbować osiągnąć te cele lub uniemożliwić innym ich realizację. Ważne jest też wczuwanie się w rolę, bo wtedy przez chwilę można poczuć się kimś zupełnie innym – na przykład kapryśnym i bogatym przemysłowecem lub piękną agentką sił specjalnych. NA LARPie nie ma żmudnej nauki kwestii ani widowni. Każdy jest głównym bohaterem opowieści która powstaje na bieżąco.

Abyście mieli jak największą satysfakcję z udziału w LARPie Poker Night proponujemy Wam warsztaty przygotowawcze dotyczące nauki gry w pokera Texas Hold'em. Odbędą się one w PUB'ie Salonik na ulicy Braniborskiej 2 (obok Dworca Świebodzkiego) w dwóch terminach tak, aby każdy mógł z nich skorzystać:

I termin - 11.05.2011
II termin - 18.05.2011

Podczas trwania tych warsztatów chętni będą mogli wybrać dla siebie najodpowiedniejsze role. Również wtedy będziemy pobierać wpisowe na LARPa w wysokości 10zł. W tej kwocie mieszczą się:

  • wynajęcie dla Was sali barowej
  • stoły oraz żetony do gry poker Texas Hold'em
  • standardowa talia kart do gry na Wasz wyłączny użytek
  • charakteryzacja graczy
  • warsztaty przygotowawcze dla graczy: a. nauka gry w poker Texas Hold'em b. nauka technik gry i mechaniki wykorzystywana w LARPie Poker Night

Osobom, które wpłacą wpisowe, a nie stawią się na grę, cała suma przepada.

Liczba graczy: 15-18
Czas trwania: ok. 4h, start o 18:00
Miejsce: Pub Salonik, ul. Braniborska 2, Wrocław
Termin: 21 maja 2011.

Plakat LARP Poker Night: http://wielosfer.pl/wp-content/uploads/2011/05/plakat-small.jpg

Więcej informacji o grze znajdziesz tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=122038744542429&ref=ts http://wielosfer.pl/?p=1918

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.