Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Fantastyczny Wrocław

Fantastyczny Wrocław

Data opublikowania: 26.05.2012, 00:10 | Informacja prasowa
Tagi: wrocław, polcon

„Wrocław w fantastyce, fantastyka we Wrocławiu” to specjalny blok programowy poświęcony wrocławskim twórcom, działaczom, imprezom, ale i niezwykłemu miastu, o którym można powiedzieć, że jest fantastyczne dosłownie i w przenośni.

Spotkania z wrocławskimi twórcami, panele dyskusyjne, prezentacje i fantastyczne konkursy a do tego ciekawostki, tajemnice i nieznane historie miasta.  Już teraz gorąco zapraszamy!

Koordynatorem bloku programowego jest Jacek Inglot.
Erich von Daniken w Polsce

Erich von Daniken w PolsceZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na specjalne zaproszenie organizatorów Polconu 2012 Wrocław odwiedzi Erich von Daniken.

Twórca paleoastronautyki pojawi się na Polconie 25 sierpnia w piątek i wystąpi z dwoma wykładami "Daniken Total" oraz "Starożytny Egipt" (godz. 14:00 i godz. 18:00). Ilość miejsc na wykładach jest ograniczona. Wejście na wykłady możliwe jest wyłącznie dla osób, które wykupiły pełną akredytację na Polcon w przedsprzedaży i nie jest dodatkowo płatne.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacje przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc. Rezerwacja jest dokonywana na oba wykłady. 

Osoby, które dokonały rezerwacji na spotkanie z Danikenem, będą mogły odebrać specjalną wejściówkę (miejsca numerowane!), która będzie sprawdzana przy wejściu na salę wykładową. Erich von Daniken będzie także po wykładach podpisywał książki.

Aby wejść na spotkanie, należy zarezerwować bilet na stronie konwentu. 

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.