Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Informacje z Polconu

Informacje z Polconu

Data opublikowania: 08.06.2012, 22:15 | Informacja prasowa
Tagi: polcon, konwent

Wspólne sale noclegowe. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, organizatorzy Polconu udostępniają noclegi w salach zbiorczych w szkole. Poza noclegami w salach, szkoła dysponuje także miejscami w internacie oraz polem namiotowym. Wokół budynku szkoły znajduje się dużo zieleni, stoły do ping-ponga, stoły do gier w gry planszowe i szachy. Dla osób zmotoryzowanych zostanie także zorganizowany parking.

Na stronie konwentu udostępniono możliwość rezerwacji noclegów w szkole konwentowej oraz przedstawiono regulamin (http://polcon2012.pl/noclegi-w-szkole-2/) korzystania z nich.

Zgłoś Nominacje do Zajdla
Już tylko do 15 czerwca można oddawać głosy na nominacje do utworów mogących kandydować do Nagrody Janusza A. Zajdla za rok 2011.
Zachęcamy do głosowania i skorzystania z Formularza Elektronicznego(http://polcon2012.pl/zajdel-nominacje/).
Nominacje do Nagrody zostaną ogłoszone 26 czerwca w klubokawiarni Grawitacja w Warszawie.
Nagroda Zajdla zostanie ogłoszona i wręczona na Polconie we Wrocławiu w sobotę 25 sierpnia.

Kryształowy Smok
Jesteś utalentowanym Mistrzem Gry, tworzone przez Ciebie przygody są legendarne a Twoje sesje to  niezapomniane przeżycie? 
Stań w szranki i zdobądź Puchar Kryształowego Smoka! Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Polconu 2012 pod patronatem serwisu Poltergeist na najlepszy scenariusz sesji RPG. Regulamin można znaleźć na stronie imprezy(http://polcon2012.pl/krysztalowy-smok/).

 

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.