Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Przedstawiamy EK gry Mass Effect 2

Przedstawiamy EK gry Mass Effect 2

Data opublikowania: 06.11.2009, 19:29 | Informacja prasowa
Tagi: mass effect 2, edycja kolekcjonerska, bioware

Nadchodząca gra fabularna w klimacie science fiction będzie dostępna również w specjalnej wersji, przeznaczonej dla największych fanów.

Mamy przyjemność poinformować, że wraz z firmą BioWare przygotowujemy Edycję Kolekcjonerską naszej nowej gry pt. Mass Effect™ 2.

Będzie ona dostępna równolegle z wersją standardową i zawierać ma szereg interesujących prezentów dla najbardziej zagorzałych fanów. Nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają dodatkowo 48-stronicowy album Art of Mass Effect 2, pierwszy numer komiksu Mass Effect Redemption oraz bonusową płytę DVD z zakulisowymi materiałami. Całość zapakowana zostanie w unikalne metalowe pudełko. Ponadto gracze, którzy zdecydują się nabyć Edycję Kolekcjonerską znajdą w niej unikalne, dodatkowe rodzaje broni oraz zbroi dla bohaterów. Premiera gry Mass Effect 2 w wersji dla komputerów PC i konsol Xbox 360® nastąpi 29 stycznia 2010.

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z Edycji Kolekcjonerskiej, zawierającej tak wiele unikalnych przedmiotów, z których fani na pewno się ucieszą – powiedział dr Ray Muzyka, współzałożyciel BioWare i główny menadżer odpowiedzialny za produkty RPG/MMO w Electronic Arts. - Ekskluzywny numer komiksu i bonusowe DVD naprawdę poszerzą zakres wrażeń oferowanych przez Mass Effect 2.

Trylogia Mass Effect to emocjonująca przygoda utrzymana w realiach science fiction, której akcja toczy się w galaktyce najeżonej niebezpieczeństwami i tajemniczymi formami życia. Gracze po raz kolejny będą mogli wcielić się w rolę komandora Sheparda i poprowadzić jego drużynę w trakcie niebezpiecznych i niezwykle wymagających misji. Wartka akcja, bogata fabuła i możliwość kosmicznej eksploracji, a także różnorodność bohaterów dostarczą każdemu graczowi niezapomnianych, filmowych wrażeń i wzruszeń.

Więcej informacji na temat Mass Effect 2 znajduje się na stronie http://masseffect.bioware.com oraz pod adresem http://www.ea.pl/masseffect2.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.