Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowy Deus Ex w potrójnej koronie

Nowy Deus Ex w potrójnej koronie

Data opublikowania: 03.09.2011, 13:34 | Informacja prasowa
Tagi: deus ex, cenega

Cenega, wyłączny partner firmy Square Enix Ltd. w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, iż Deus Ex: Bunt Ludzkości znalazł się na wszystkich trzech pierwszych miejscach najnowszego notowania sprzedaży sieci EMPIK na komputerach osobistych klasy PC, jak również na konsolach Playstation 3 oraz Xbox 360.

„Serdecznie dziękujemy polskim graczom za zaufanie jakim obdarzyli nowe wcielenie kultowej serii Deus Ex. Pierwszy weekend sprzedaży nastraja bardzo optymistycznie, mamy nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej, gdyż mamy do czynienia z wyjątkową produkcją. Bardzo wysoka jakość gry, polska wersja językowa na wszystkich platformach, premiera gry zgodnie z premierą europejską – myślę, że gracze nie mają powodów do narzekań. Nie spoczywamy jednak na laurach i cały czas pracujemy, aby dostarczać graczom najlepsze produkcje w jak najatrakcyjniejszej formie” – skomentował Konrad Rawiński, PR Manager Cenega Poland.

Deus Ex: Bunt Ludzkości, będący powrotem jednej z najlepiej ocenianych, kultowych serii w historii gier komputerowych jest grą RPG nastawioną na akcję, oferującą wiele dróg, którymi można osiągnąć wyznaczone cele. Gra opowiada historię Adama Jensena - człowieka, który wbrew własnej woli został poddany zabiegowi wszczepienia cybernetycznych implantów i wrzucony w sam środek światowego spisku.

Deus Ex: Bunt Ludzkości rozgrywa się w świecie niedalekiej przyszłości, w której ludzkość znajduje się w punkcie przełomowym swojej historii. Oferując graczom możliwość ukończenia gry na wiele, zróżnicowanych sposobów, Deus Ex: Bunt Ludzkości rzuca wyzwanie utartym schematom rozgrywki i zapewnia intensywne doświadczenia w świecie, w którym każdy wybór ma swoje konsekwencje.

Po więcej informacji odnośnie Deus Ex: Bunt Ludzkości odwiedź oficjalną stronę gry (również w języku polskim) www.deusex.com i przyłącz się do buntu na www.facebook.com/DeusEx.

Przypominamy również o konkursie dla fanów Deus Ex, którego nagrodą główną jest 24-calowy monitor firmy iiyama z motywami graficznymi z gry. Więcej szczegółów dotyczących konkursu zostanie podanych na stronie www.zaprojektowanedlagraczy.pl od 26 sierpnia.

Charakterystyczne cechy:

  • Polska, kinowa wersja językowa na wszystkich platformach sprzętowych – PC z Windows, Xbox 360 i Playstation3.
  • Legenda odrodzona: oczekiwany Deus EX® powraca, aby dać graczom niezapomniane wrażenia
  • Unikatowe połączenie akcji i RPG: wyjątkowa kombinacja naładowanej akcją walki na bliski dystans, widowiskowe wykańczanie przeciwników wraz z mnogością ścieżek rozwoju bohatera oraz modyfikacji broni do własnych potrzeb
  • Otwarta struktura: przechodź misje tak jak chcesz za pomocą walki, hakowania, skradania się lub zdolności retorycznych. Każda droga jest dobra, każda droga jest inna.
  • Wybory i konsekwencje: żyj w świecie, który reaguje na Twoje poczynania, rozliczne możliwości czekają na Ciebie, a każda podjęta decyzja będzie miała konsekwencje w dalszej przygodzie.
  • Wyjątkowa oprawa artystyczna: dzięki unikatowej oprawie graficznej i dźwiękowej jeszcze lepiej wtopisz się w cyber-renesansowy styl gry.
  • Zwiedzaj świat: Podróżuj do wielu charakterystycznych miejsc na kuli ziemskiej, każde ż nich charakteryzuje się swoim odrębnym stylem i klimatem

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.