Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Konkurs Divinity 2

Konkurs Divinity 2

Data opublikowania: 17.12.2009, 20:27
Tagi: divnity 2 ego draconis, divinity 2, crpg, konkurs, strefarpg
Dla wszystkich użytkowników StrefyRPG mamy specjalny prezent na święta. Od dzisiaj rusza konkurs związany z grą Divinity 2: Ego Draconis. Do wygrania aż trzy egzemplarze gry Divinity 2 w polskiej wersji językowej ufundowane przez firmę Cenega Polska. Jeśli chcesz zrobić sobie prezent i znaleźć pod choinką tego świetnego cRPGa odwiedź stronę naszego konkursu. Życzymy powodzenia.
W grze Divinity 2 – Ego Draconis znajdziemy się ponownie w krainie Rivellon, gdzie czas stoi w miejscu. Niegdyś kraina ta splamiona krwią poległych w wojnach, dziś spokojna i przyjazna. Jednak zło czai się tuż za rogiem. Oto powraca najgorszy z demonów, który urządza mieszkańcom prawdziwy horror.

Gracz rozpocznie swoją przygodę jako Pogromca Smoków - łowca przemierzający świat w poszukiwaniu krain zamieszkałych przez te stworzenia. W miarę rozwoju akcji gracz ma szansę odkryć nowe umiejętności postaci i przerodzić ją w legendarnego Lorda Smoków.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Abbot, 24.12.2009, 01:04
No i kolejny świetny konkursik :) Szkoda, że pytania dość proste. Życzę całej redakcji oraz wszystkim czytelnikom zdrowych, wesołych i spokojną Świąt Bożego Narodzenia.
Avatar
Frey, 29.12.2009, 11:30
pytania mają haczyki :P

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.