Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ifryt wchodzi do gry

Ifryt wchodzi do gry

Data opublikowania: 09.03.2011, 18:08 | Informacja prasowa
Tagi: ifryt, wydawnictwo, literatura, książki, komiksy

Z przyjemnością informujemy, ze na polskim rynku wydawniczym powstało coś nowego – Wydawnictwo IFRYT.

Naszym celem jest wydawanie wysokiej jakości literatury popularnej. Chcemy dostarczać Wam lektur, przy których ciekawie i miło spędzicie wolny czas. Rozpoczynamy od fantastyki. Już niedługo, bo na poznańskim Pyrkonie odbędzie się prapremiera pierwszego tomu cyklu dark fantasy „Teatr węży” zatytułowanego „Dwie karty”, którego autorką jest Agnieszka Hałas, a w kolejce już czekają następni autorzy: Maciej Żytowiecki z kryminałem urban fantasy oraz Alak Akab z twardą science fiction.

Oprócz książek będziemy wydawać również gry planszowe i karciane, w które będziecie mogli grać z rodziną, przyjaciółmi tudzież znajomymi, i z przyjemnością wspominać każde takie spotkanie. Już w maju możecie spodziewać się pierwszych produkcji: karcianki niekolekcjonerskiej „Panteon”, traktującej o morderczych starciach bogów, oraz szalonej gry imprezowej „Zwierzaki”.

Nie wykluczamy także możliwości wydawania gier fabularnych i komiksów. Jeżeli ktoś zgłosi do nas ciekawy projekt, który nam się spodoba, z pewnością go wydamy. Zapraszamy do współpracy autorów powieści i opowiadań, twórców gier, grafików, redaktorów i tłumaczy. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Postaramy się odpowiedzieć na każdy mail.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową: www.ifryt.eu, gdzie już teraz możecie zapoznać się z naszymi najbliższymi planami wydawniczymi, oraz na odwiedzanie profilu Wydawnictwa Ifryt na Facebooku.

IFRYT – rozpalamy wyobraźnię!

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Sad Statue, 13.03.2011, 20:35
A jednak ciągle pojawiają się nowi gracze na polskim rynku książek. Rodzi to nadzieje, że jednak nie jest tak źle z polskim czytelnictwem... choć takie stwierdzenie, chyba samo w sobie jest trochę fantastyką ;)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.