Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Gamblowanie z Portalem

Gamblowanie z Portalem

Data opublikowania: 19.06.2009, 09:29 | Informacja prasowa
Tagi: portal, larp, rpg, gamble, planszówki

Wydawnictwo Portal na swojej stronie internetowej ogłosiło akcję wspierającą twórczość związaną z jego grami skierowaną do twórców materiałów do gier, prelegentów, recenzentów, organizatorów LARPów i turniejów. W rozszerzeniu znajduje się pełna treść ogłoszenia.

Zastanawialiśmy się w redakcji, jak podziękować tym wszystkim, którzy tak lubią nasze gry, że robią dla nich coś więcej: tworzą do nich materiały, opowiadają o nich na konwentach, publikują fanowskie książki, itp. Jak dać im znać, że doceniamy ich, że wykonują świetną robotę.

Mamy taki pomysł.

Jeżeli tylko zrobiłeś coś fajnego, daj nam znać. Napisałeś recenzję naszego produktu? Wyślij do nas e-mail z linkiem do niej. Jesteś twórcą artykułu poświęconego Neuroshimie, Monastyrowi, Kiedy Rozum Śpi czy dowolnej innej naszej produkcji? Ślij, linkuj. Jeśli prowadzisz prelekcję o naszej grze czy LARPa w jej świecie. Jeśli organizujesz spotkanie jej poświęcone w swoim klubie gier czy na jakiejkolwiek imprezie. Jeśli stworzyłeś swoje rozszerzenie do naszych planszówek. Słowem: jeśli tylko bawisz się, jednocześnie wspierając nasze gry, pochwal się. Wyślij informację na adres szyma@wydawnictwoportal.pl.

Poinformujemy o Twojej pracy na naszych stronach. Otrzymasz trochę gambli, naszej wirtualnej waluty, za którą zdobędziesz fajne gadżety na internetowej aukcji, którą co jakiś czas urządzamy. I będziemy mogli ci podziękować.

Wstępnie przyjęlibyśmy następujące wytyczne:

 • Za recenzję, felieton, krótki materiał - ok. 30 gambli
 • Za obszerny materiał (np. scenariusz przygody, rozbudowaną lokację, itp) - ok. 80 gambli
 • Za prelekcję na konwencie, organizację turnieju, prezentację naszych gier itp. - ok. 80 gambli.
 • Za materiały do naszych gier (np. armia do hexa,dodatek fanowski do gry RPG, itp.) - 100-150 gambli

Nie chcielibyśmy, by gamble traktowane były jako zapłata, by obowiązywał sztywny cennik. Mają one stanowić dodatkową zabawę, dodatek do hobby, ukłon ze strony wydawnictwa. I mają umożliwić zdobywanie fajnych gadżetów.

Zapraszamy do gamblowania z Portalem!

Powiązane newsy

 • Rynek gier planszowych w Polsce 27.11.2012, 2 komentarzy

  Rynek gier planszowych w Polsce idzie w dobrym kierunku tzn rozwija się bardzo dynamicznie. Wzorem naszych zachodnich sąsiadów, którzy w końcu są liderem światowym w tej dziedzinie, tworzymy własne tytuły. Strony o grach planszowych to już nie tylko tekstowe recenzje, ale całe serie videocastów wliczając także witryny analizujące szczegółowo mechanikę czy nawet podejmujące temat projektowania gier planszowych. O ponadczasowości tej rozrywki świadczą takie pozycję jak Talizman Magia i Miecz, której za kilka miesięcy stuknie już trzydziestka, a wciąż należy do hitów sklepowych. 

 • Filmowa relacja z LARPa Wiedźmin 09.10.2012, 0 komentarzy
 • Łowieckie legendy RaiderZ 22.09.2012, 2 komentarzy
 • BioWare zapowiada Dragon Age 3: Inquisition 18.09.2012, 5 komentarzy
 • Nowe DLC do Skyrim - Hearthfire 28.08.2012, 6 komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.