Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Dragon Age II na Coperniconie!

Dragon Age II na Coperniconie!

Data opublikowania: 07.10.2010, 12:09
Tagi: dragon age 2, bioware, da2, game informer, electronic arts, copernicon

Electronic Arts oraz organizatorzy konwentu Copernicon zapraszają do Torunia, na pierwszy w Polsce przedpremierowy pokaz gry Dragon Age II.

Do świata Dragon Age, za sprawą drugiej odsłony serii, powrócimy już 11 marca. Jednak aby zagrać w tę wyczekiwaną produkcję studia BioWare nie musicie czekać do przyszłego roku!

Przedsmak tego, co zaoferuje pełna wersja kontynuacji jednej z najlepszych gier RPG ostatnich lat, będziecie mogli zobaczyć już w przyszłym tygodniu, podczas odbywającego się w Toruniu konwentu Copernicon.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia "smoczej strefy" w dniach 16 i 17 października, gdzie będą na Was czekać stanowiska z przedpremierową wersją gry Dragon Age II na Playstation 3. Odwiedzający otrzymają również możliwość zapoznania się z innymi wielkimi przebojami studia BioWare - Mass Effect 2 oraz Dragon Age: Początek, jak również wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi informacjami.

Więcej informacji na temat Coperniconu znaleźć można na łamach jego oficjalnej witryny internetowej, pod adresem: www.copernicon.pl

Po więcej informacji na temat Dragon Age: Początek oraz Dragon Age II zapraszamy pod adres www.dragonage.pl oraz www.bioworld.ea.pl

obrazek

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Xanex, 09.10.2010, 10:29
Po raz kolejny zachęcają mnie bym pojechał na ten konwent :D

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.