Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Divinity II w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Divinity II w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Data opublikowania: 30.03.2011, 20:05 | Informacja prasowa
Tagi: divinity 2, cenega, pomarańczowa kolekcja klasyki, crpg

Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 21 kwietnia do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafią zupełnie nowe tytuły. Po ujawnionym wczoraj Batman Arkham Asylum nadszedł czas na wyjątkową grę RPG Divinity II: Ego Draconis!

Divinity II: Ego Draconis to niezwykła gra RPG, dzięki której znajdziemy się w krainie Rivellon, gdzie czas stoi w miejscu. Niegdyś kraina ta splamiona krwią poległych w wojnach, dziś spokojna i przyjazna. Jednak zło czai się tuż za rogiem. Oto powraca najgorszy z demonów…

Gracz rozpocznie swoją przygodę, jako Pogromca Smoków - łowca przemierzający świat w poszukiwaniu krain zamieszkałych przez te stworzenia. W miarę rozwoju akcji bohater ma szansę odkryć nowe umiejętności i przerodzić się w legendarnego Lorda Smoków. W niezwykle bogatej krainie Rivellonu na graczy czeka także mnóstwo ciekawych broni do wyboru oraz przedmioty, które będzie można łączyć ze sobą tworząc całkiem nowe, potężne narzędzia. Jednak przede wszystkim Divinity II: Ego Draconis to dynamiczna, nieliniowa fabuła zależna od Twoich wyborów i umiejętności!

Zobacz trailer Divinity II: Ego Draconis na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcji Klasyki na portalu Youtube, http://www.youtube.com/pomaranczowakolekcja.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Mafia, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów! Serię poleca dwutygodnik Komputer Świat.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.kolekcjaklasyki.pl. Gra dostępna jest już w preorderze w sklepie Muve.pl.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Sad Statue, 04.04.2011, 00:13
Z wielką chęcią bym zagrał. Najpierw darowałem sobie ten tytuł, bo w pewnym magazynie ocenili chyba na 3+. co totalnie mnie zniechęciło. Ale poczytałem recenzje samych graczy i doszedłem do wniosku, że jednak warto by było zagrać :)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.