Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ashes "ożywa"

Ashes "ożywa"

Data opublikowania: 19.11.2006, 21:11
Tagi:
Na oficjalnej stronie Ashes: Two Worlds Collide dowiadujemy się, ze prace nad grą posuwają się coraz bardziej naprzód. Autorzy zdradzają nad czym w tej chwili pracują i co zamierzają zrobić, a także udało się uchylić rąbek tajemnicy na temat premiery gry. O tym wszystkim w rozwinięciu.
Co najważniejsze Ashes nie ukaże się tak jak przewidywano w grudniu tego roku. Na zadane twórcą pytanie dostałem jasną odpowiedź, że gra nie ukaże się w tym roku. Znacznie bardziej prawdopodobny jest termin: druga połowa 2007.

Prace trwają nadal. To grona NPCów dołączyły panie. Został też znacznie rozwinięty system zachowań NPC oraz ich integracji, że światem. Twórcy przewidują, że będą oni nie tylko jeść i spać, ale także chodzić do kościoła ;)

Zostały ukończone prace nad 40 potworami (zaczynając od kurczaków, kończąc na kamiennych golemach), którzy stawią na czoła w grze. Miejmy nadzieje pojawią się też inne. Oraz jest zapowiedź, że niektóre monstra będą posiadać sub-klasy typu: Szaman, łucznik lub wojownik. Może niezbyt nowatorska myśl, ale na pewno wzbogacająca grę.


To na razie wszystko. Będziemy na bierząco śledzić jak trwają prace nad grą.

Komentarze

Avatar
Gamec, 19.11.2006, 21:31
Grafika nadal odstrasza :/.
Avatar
Strefa RPG, 20.11.2006, 12:16
ciekawe jakie wymagania, bo CD-Action pisali że niezłe będą... no narazie pozostaje tylko czekać i ulepszać sprzęt... ;)
Avatar
Gamec, 20.11.2006, 16:04
Chyba Ci się gry pomyliły... Wymagania Ashes:
CPU: Athlon XP or Pentium IV, 1500 mhz RAM: 256 mb GPU: ATI Radeon 9700 or GeForce 4 MX HDD: ~200 mb

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.