Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Arena Albionu - przygodowa gra karciana

Arena Albionu - przygodowa gra karciana

Data opublikowania: 17.02.2011, 14:58 | Informacja prasowa
Tagi: kuźnia gier, arena albionu, karcianka, mmorpg, karty

Kuźnia Gier wyprodukowała dla firmy PROGLOBAL - przygodową grę karcianą Arena Albionu opartą na internetowej grze MMORPG Arena Albionu http://www.arena-albionu.pl.

W grze tej jest jedna główna zasada, aby PRZETRWAĆ. Nie spotka cię tutaj nic miłego Twoja postać niejednokrotnie zostanie pobita i okradziona. Każdy czyha na Twój błąd, a w ciemnych zakamarkach czai się wielki drab, który poluje na takich jak Ty. Ale Ty jeśli nie załamiesz się i będziesz mężnie znosił wszystkie przeciwności, zyskasz szacunek i wieczną chwałę. Jeśli natomiast jedynym Twoim atutem będzie tylko narzekanie nad swoim nędznym losem, uzyskasz pogardę i wieczne zapomnienie. Czy jesteś przygotowany na ciężkie życie? Jeśli tak to śmiało przekrocz wrota Albionu, jeśli nie to oddal się czym prędzej i wróć, kiedy będziesz gotów!

Elementy gry:
Talia 110 kart, 56 kolorowych znaczników, instrukcja.

Proglobal to firma informatyczna najbardziej znana z gry MMORPG Arena Albionu. W 100% polskiej grze rozgrywanej przez przeglądarkę WWW, która funkcjonuje w sieci od ponad 7 lat i zanotowała około 650 000 zarejestrowanych kont graczy. Grę internetową Arena Albionu i jej charakter tworzą przede wszystkim dwa nierozerwalne elementy. Jednym z nich jest warstwa techniczna gry, a drugim bardzo ważnym, nieodłącznym elementem gry są gracze, którzy współtworzą społeczność internetową. Fabuła gry osadzona jest w realiach średniowiecza i prezentowane są w niej elementy uzbrojenia w formie graficznej dawnych rycerzy i wojowników rożnych kultur.

obrazek

Kuźnia Gier to polski wydawca gier planszowych, karcianych i RPG. Od 2005 wydaje gry planszowe - zarówno na wesoło Wiochmen, Na sygnale, Kapitan Bomba) jak i na poważnie (Kingpin, Wiedźmin - PGK, Piraci 2 - Córka Gubernatora). Od 2009 roku wydaje najpopularniejszą polską grę kolekcjonerską - Veto! Szlachecka Gra Karciana (min. dodatki: Ogniem i Mieczem, Do Szabel, Rębajłowie) oraz system RPG w realiach steampunk fantasy - Wolsung: Magia Wieku Pary.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.