Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Wrzesień 2008

Newsów w sumie: 39 | Strona: 2/3
Edycja Rozszerzona Wiedźmina w Polsce 19.09.2008
(22:54)

Edycja Rozszerzona Wiedźmina w Polsce

Trzy dnie temu miała miejsce premiera Edycji Rozszerzonej Wiedźmina w Ameryce Północnej. Dzisiaj edycja ta dostępna będzie także w naszych rodzimych, polskich sklepach. Grę można nabyć za 99,90 zł, lub 79,90 zł kupując ją w sklepie.gram.pl. Tych którzy kupili podstawową edycję gry, na pewno ucieszy fakt wydania Wiedźmin Update, łatki która dodaje do podstawowej wersji wszystkie nowości z rozszerzenia. Jej koszt wynosi 19,90 zł.
Sacred 2 ruszył do tłoczni 19.09.2008
(01:30)

Sacred 2 ruszył do tłoczni

Firma Ascaron Entertainment oraz firmę Deep Silver z przyjemnością informują, że nadchodzący wielkimi krokami przebój cRPG - Sacred 2: Fallen Angel – osiągnął status Gold, co oznacza rozpoczęcie produkcji. Ascaron potwierdził również, że Sacred 2 został pozytywnie oceniony w procesie oceny jakości „Games for Windows”. Znak ten gwarantuje, że gra została dokładnie przetestowana na wszystkich obecnie istniejących wersjach systemu Windows oraz, że jest zgodna z opcjami kontroli rodzicielskiej systemu Windows Vista.
Dawn of Magic w Clicku! 18.09.2008
(04:03)

Dawn of Magic w Clicku!

W październikowym Clicku!, który dostępny jest w kioskach już od wczoraj, została zamieszczona pełna wersja Dawn of Magic. Gra w stylu Diablo, może nie wybitna, ale na pewno sprawdzi się na nadchodzące długie wieczory. W rozwinięciu cała zawartość tego numeru Clicka!.
Sacred 2 - Wyjątkowa Edycja Kolekcjonerska 18.09.2008
(02:15)

Sacred 2 - Wyjątkowa Edycja Kolekcjonerska

Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach i na Słowacji, zgodnie z zapowiedzią pragnie zaprezentować skład Edycji Kolekcjonerskiej nadchodzącego przeboju action-RPG - Sacred 2: Fallen Angel.
Recenzujemy Wiedźmina... po raz drugi 18.09.2008
(02:08)

Recenzujemy Wiedźmina... po raz drugi

Na łamach naszego serwisu ukazała się dzisiaj kolejna, druga już recenzja Wiedźmina. Potyczkę pomiędzy tą znakomitą polską produkcją, a naszym bezlitosnym redaktorem możecie przeczytać pod tym adresem. Polecam zapoznanie się z artykułem tym którzy jeszcze Wiedźmina nie spróbowali, tym bardziej że już pojutrze wychodzi w Polsce Edycja Rozszerzona.
Wrath of the Lich King już w listopadzie 18.09.2008
(01:41)

Wrath of the Lich King już w listopadzie

Blizzard Entertainment zamieścił na swojej stronie newsa z oficjalną datą premiery Wrath of the Lich King. Ten drugi, długo wyczekiwany dodatek do World of Warcraft pojawi się już 13 listopada w Północnej Ameryce, Europie, Meksyku, Argentynie, Chile i Rosji, 14 listopada w Australii, Nowej Zelandii, Tajlandii, Singapurze i Malezji. W Korei, Hong Kongu, Macau i na Tajwanie gra pojawi się 18 listopada. Data premiery gry w Chinach nie została jeszcze ogłoszona.
Demo King’s Bounty poprawione 17.09.2008
(22:55)

Demo King’s Bounty poprawione

Demo gry, które trafiło do graczy w ubiegły piątek miało wadliwy plik .exe uniemożliwiający grą na wielu komputerach. Wszystko zostało jednak naprawione, jak podaje Cenega: "Po piątkowej premierze, otrzymaliśmy zgłoszenia, iż na nielicznych konfiguracjach sprzętowych mogą wystąpić drobne utrudnienia związane z instalacją dema. Jest to spowodowane wielkością pojedynczego pliku exe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy przygotowaliśmy drugą wersję dema, które przetestowane zostało na kilkudziesięciu konfiguracjach.
Bezpośredni link do dema znajdziecie tutaj.
Minimalne wymagania gry.
Wieści z Kuźni Gier 17.09.2008
(22:00)

Wieści z Kuźni Gier

Prezentujemy kilka maszyn, które znajdą się na kartach gry Wolsung: The Boardgame. Przypominamy, iż światowa premiera gry będzie mieć miejsce na Targach Spiel'08 w Essen. Autorem ilustracji jest Mariusz Gandzel. Grafiki w rozwinięciu.
The Witcher: Enhanced Edition już w sklepach 17.09.2008
(06:32)

The Witcher: Enhanced Edition już w sklepach

Niestety póki co tylko w sklepach Ameryki Północnej. Na szczęście polscy gracze nie będą musieli czekać na grę długą, bo tylko do najbliższego piątku, 19 września. Rozszerzoną edycję Wiedźmina można zamawiać w pre-orderze w cenie 79,90 PLN. Nabyć można także pakiet Wiedźmin Update uaktualniający podstawową grę do wersji rozszerzonej. Dostępny jest on w cenie 19,90 PLN.
Warhammer Online trafia na półki 17.09.2008
(01:53)

Warhammer Online trafia na półki

Premiera Warhammer'a Online: Age of Reckoning już 18 września, tym czasem jak podaje Electronic Arts (wydawca gry) na półki sklepowe trafiło 1,5 miliona egzemplarzy gry. Ilość ta jest doprawdy imponująca. Porównując do ostatniego głośnego tytuły, z branży MMO Age of Conan, który w dniu premiery trafił do sklepów w nakładzie 700 tysięcy. Dodatkowo Warhammer Online pobił rekord w zamówieniach pre-orderowych (na PC). Gdyby mierzyć jakość w ilości sprzedanych egzemplarzy, to już na starcie Warhammer osiągnąłby poziom prawdziwego hitu.
Płatne transfery PvE > PvP już dostępne 14.09.2008
(02:22)

Płatne transfery PvE > PvP już dostępne

Blizzard wprowadził w swoim flagowym produkcie - World of Warcraft - możliwość płatnych transferów swoich postaci z serwerów PvE na serwery PvP. W rozwinięciu newsa możecie przeczytać przetłumaczoną informacje z oficjalnej strony gry.
Wywiad dotyczący Warhammera Online 14.09.2008
(02:11)

Wywiad dotyczący Warhammera Online

W serwisie AtomicGamer ukazał się wywiad wideo z Paulem Barnettem dotyczący Warhammera Online: Age of Reckoning. W wywiadzie Paul mówi między innymi o tym czego się nauczyli po beta-testach gry, różnicach pomiędzy Warhammerem Online a World of Warcraft, jak i wielu innych rzeczach. Wywiad jest dostępny w wersji angielskiej, pod tym linkiem.
Polskie demo King’s Bounty Legenda 13.09.2008
(02:43)

Polskie demo King’s Bounty Legenda

Właśnie dziś na stronie www.kingsbounty.pl umieszczone zostało oficjalne polskie demo King’s Bounty Legenda. Wersja pokazowa pozwala przede wszystkim na zapoznanie się ze specyfiką King’s Bounty Legenda, interfejsem gry, a także na przetestowanie nowatorskiego systemu rozgrywki, gdzie krainę Endorii będziesz odkrywał w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy odbędziesz w systemie turowym! Demo pozwoli Ci również poznać jedną z map krainy Darion!
Bezpośrednik link do pliku .
TP ogłasza konkurs na fabułę gry komputerowej 12.09.2008
(03:01)

TP ogłasza konkurs na fabułę gry komputerowej

W konkursie Telekomunikacji Polskiej wszyscy miłośnicy fabularnych gier komputerowych mogą spróbować swoich sił i stać się autorami scenariusza nowej, polskiej gry. Na twórców trzech najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody: od 2,5 do 10 tysięcy złotych. Laureat będzie też współpracował przy dalszym tworzeniu gry.
Relacja z mistrzostw Polski w Mtg 11.09.2008
(22:33)

Relacja z mistrzostw Polski w Mtg

Na stronie Mtgnews.pl pojawiać się będą linki do najnowszych artykułów, zdjęć, Feature Matchy, wyników i wielu, wielu innych materiałów, które przygotujemy dla Was w ciągu najbliższych dni. Codziennie, do rozpoczęcia Mistrzostw, pojawiać się będzie garść nowych informacji i wywiadów. W piątek zamieszczone zostaną komentarze i historie z "dnia zero", czyli turniejów kwalifikacyjnych ostatniej szansy - Grinderów. Natomiast od soboty rusza relacja „na żywo” z placu boju Mistrzostw Polski 2008.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004