Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Archiwum - Grudzień 2008

Newsów w sumie: 50 | Strona: 3/4
Szarzy Strażnicy z Dragon Age 12.12.2008
(03:34)

Szarzy Strażnicy z Dragon Age

Na oficjalnej stronie Dragon Age: Origins ukazała się aktualizacja dotycząca Szarych Strażników (Grey Wardens). Szarzy Strażnicy to starożytny zakon wojowników, któremu powierzono pokonanie mrocznej Plagi. Na stronie znajdziecie nowy filmik prezentujący ów zakon, ale także jego krótki opis i tapetę również powiązaną z tematem. Przetłumaczoną wersję materiałów możecie znaleźć także na Strefie.

Premiera i recenzja Drakensang: The Dark Eye 11.12.2008
(05:56)

Premiera i recenzja Drakensang: The Dark Eye

Dzisiaj premierę w Polsce ma Drakensang: The Dark Eye. Gra osiągnęła ogromny sukces w Niemczech, została także nazwana "duchowym spadkobiercą Baldur's Gate". Czy rzeczywiście produkcja ta jest tak udana? Możecie się tego dowiedzieć czytając naszą recenzję. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją i komentowania. Wkrótce dział poświęcony Drakensang wypełni się artykułami mu poświęconymi.

Polskie media doceniły King’s Bounty: Legenda! 11.12.2008
(02:30)

Polskie media doceniły King’s Bounty: Legenda!

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji, z dumą prezentuje oceny rewelacyjnego King’s Bounty: Legenda w polskiej prasie.

HD Pack dla Fallouta! 10.12.2008
(08:11)

HD Pack dla Fallouta!

Pojawiła się pierwsza większa modyfikacja modderów dotycząca Fallouta 3 - paczka poprawionych tekstur dla gry. Wymagania zestawu zostały określone na "sprzęt, który odpala grę z detalami Ultra High". Jeśli więc jesteście spragnieni prawdziwego HD, niedostępnego nawet na konsolach, zapraszamy na BigDownload.com. Porównanie jakości Fallouta przed i po zmianie można zobaczyć na PCGamesHardware.com.

Recenzujemy Sacred 2: Fallen Angel 10.12.2008
(02:24)

Recenzujemy Sacred 2: Fallen Angel

Lepiej późno niż wcale. Publikujemy recenzję Sacred 2: Fallen Angel. Michał Mikołajczyk - autor recenzji wystawił grze ocenę 8/10, przeczytaj aby dowiedzieć się za co. Artykuł polecamy przede wszystkim tym graczom którzy jeszcze zastanawiają się nad kupnem drugiej części Sacreda. Mamy nadzieję że rozwieje on wszelkie wątpliwości.

Warhammer podcast 2 - czyli już druga odsłona 08.12.2008
(06:28)

Warhammer podcast 2 - czyli już druga odsłona

Społeczność Warhammera w Poslce nie próżnuje. Niedawno pisaliśmy o podcast'cie Warhammera, a już pojawiła się kolejna część. Zapraszamy do przesłuchania. Link do pobrania podcast'a.
Zadaj pytanie twórcom Dragon Age 08.12.2008
(04:02)

Zadaj pytanie twórcom Dragon Age

Na rekomendowanym przez Electronic Arts, polskim forum Dragon Age macie niecodzienną szansę zadania pytań twórcom gry. W specjalnym temacie możecie napisać swoje pytania odnośnie Dragon Age. Po zebraniu ich większej ilości autorzy forum wybiorą najlepsze, przetłumaczą na angielski i wyślą do firmy BioWare - twórców gry którzy zobowiązali się odpowiedzieć.

Rzeczywistość świata w Fallout 3 07.12.2008
(23:33)

Rzeczywistość świata w Fallout 3

Jeden z redaktorów serwisu Games Radar opublikował bardzo ciekawy artykuł ze zdjęciami ukazującymi najważniejsze budynki Waszyngtonu i ich wizję wykreowaną przez designerów i grafików firmy Bethesda Softworks. Warte przejrzenia - widać, że twórcy gry bardzo dokładnie podeszli do tematu, dziwić mogą tylko pomniki na fontannie Dupont Circle Fountain.

Fallout 3 vs. Reality - GamesRadar

Drakensang zdobywa tytuł najlepszego RPG 2008! 06.12.2008
(04:57)

Drakensang zdobywa tytuł najlepszego RPG 2008!

Na zakończonym właśnie German Developer Awards, Drakensang zdobył tytuł najlepszego RPG 2008 w Niemczech! To jednak nie jedyny tytuł, jaki uzyskał ten RPG w trakcie GDA, gdyż wywalczył jeszcze dwie nagrody w kategoriach ogólnych:

  • Najlepszy Scenariusz (Best Story)
  • Najlepsza Ścieżka Dźwiękowa (Best In-Game Soundtrack)
Warhammer podcast 06.12.2008
(02:31)

Warhammer podcast

Nasze skromne erpegowe poletko jest niczym w porównaniu z prężnie działającym, zagranicznym biznesem. Wydawcy zapadli w sen zimowy, produkcja i tłumaczenie nowych dodatków stanęło, nawet w przypadku najbardziej popularnych u nas systemów. Nic dziwnego, że fani wzięli sprawy w swoje ręce i rozpoczęli proceder ożywienia naszej sceny gier fabularnych. Fani Warhammera wpadli na pomysł zaszczepienia u nas zachodniego wynalazku, tzw. podcastów.
King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka? 05.12.2008
(06:57)

King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka?

Niebawem pojawi się dodatek do gry King's Bounty o swojsko brzmiącym tytule "Wojownicza Księżniczka". Jednak nie będzie to nawiązanie to serialu sprzed paru lat, lecz zapowiedz, że oto w dodatku wcielimy się w piękną księżniczkę.
W środku okładka (z księżniczką) oraz kilka screenów.
Patch do Gothic 3: Zmierzch Bogów 05.12.2008
(06:12)

Patch do Gothic 3: Zmierzch Bogów

Ukazał się patch do polskiej wersji samodzielnego dodatku do Gothica 3 nazwanego Zmierzch Bogów. Poprawka oznaczona numerkiem 1.06, poprawia wiele błędów. Między innymi poprawiona została wydajność i stabilność gry, ale także został zmieniony interfejs i skrypty zadań. Zostały poprawione także błędy w lokalizacji. W rozwinięciu newsa znajdziecie link do strony z których można ściągnąć patcha.

Fallout 3 - startujemy z serwisem! 05.12.2008
(05:34)

Fallout 3 - startujemy z serwisem!

Oto nadszedł ten czas! Wprawdzie trochę spóźnieni, ale wkraczamy do świata Pustkowi prawdziwie przygotowani na jego eksplorację! Mamy zaszczyt przedstawić nowy fan-site gry Fallout 3, uruchomiony w ramach serwisu Strefa RPG. Startujemy z recenzją tytułu, przedstawieniem frakcji występujących w grze oraz tłumaczeniem komiksu "Penny Arcade", jaki dotychczas był dostępny tylko w wersji angielskiej.

Gwarantujemy, że dzięki częstym uaktualnieniom, świeżym newsom i dokładnym artykułom jest to serwis, do którego warto wracać codziennie. Zapraszamy!

http://fallout3.strefarpg.pl

Polski patch do King's Bounty 05.12.2008
(01:11)

Polski patch do King's Bounty

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością ogłasza, że jest już możliwość pobrania najnowszego patcha do King’s Bounty: Legenda.

Nowy darmowy MMoRPG - Mytheon 04.12.2008
(08:24)

Nowy darmowy MMoRPG - Mytheon

Studio Petroglyph odpowiedzialne m.in. za Star Wars: Empire at War i Universe at War ogłosiło że pracują nad nową grą MMoRPG. Gra ma nosić tytuł Mytheon, jej akcja dziać się będzie w starożytnej Grecji. Twórcy zapowiedzieli także że gra będzie pozbawiona comiesięcznego abonamentu, oparta zostanie na mikro transakcjach. Więcej informacji, jak i pierwsze artworki możecie zobaczyć na oficjalnej stronie gry.

Wybierz miesiąc

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004