Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Mniejszy Amulet Mistrza

Mniejszy Amulet Mistrza

Mniejszy Amulet Mistrza
Opis ogólny:
Amulety to naszyjniki, na których umieszczone są duże ozdobniki lub symbole. Większość pełni funkcje dekoracyjne, ale są wśród nich także potężne magiczne przedmioty.
Dostępny w NWN.
Nazwa: Mniejszy Amulet Mistrza
Typ: Amulet
Wymagany poziom: 6
Wymagana wiedza do identyfikacji: 13
Waga: 0.5
Specjalne właściwości:
Premia do umiejętności +2: Wiedza, Perswazja, Przeszukiwanie, Rozbrajanie Pułapek.
Opis:
Ciressa Gind'ra była czarodziejką, która przeniknęła dla Harfiarzy w szeregi Nocnych Masek, zanim znaleziono ją przed jej własnym domem - utopioną w głębokiej na kilka centymetrów kałuży. Aby dokonać infiltracji Ciressa stworzyła amulet, dzięki któremu mogła imitować zdolności mistrza złodziei. Pewnej nocy skorzystała z niego, aby włamać się do prywatnych komnat Króla Nocy. Nie przewidziała jednak obecności osobistego strażnika króla, który korzystał w tym pomieszczeniu z trwałego zaklęcia wykrycia magii. Kiedy Król Nocy już z nią skończył, zabrał amulet. W związku z tym, że posiadał on cechy użyteczne dla każdego poszukiwacza przygód, zlecił wykonanie kopii, które potem z zyskiem sprzedawał.
Komentarz:
Dla mnie przedmiot nie znalazł, żadnego praktycznego zastosowania - już nawet Amulet Mistrza, nie jest niczym szczególny, a mniejszy amulet mistrza, jest już prawie całkowicie nie praktyczny.


Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.