Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Terytoria

Terytoria

Ostatnia edycja: 01.11.2006, 16:52
Na pewno wielu z was ciekawi jak wygląda sytuacja na kontynencie w Gothic III, wiemy, że od długiego czasu trwa tam wojna z orkami którzy najechali Myrthane .Na kilku artach został pokazany kontynent oraz krainy które na nim znajdziemy główne to:

Varrant - Obecnie jest pod panowaniem Myrthany, o podbiciu Varrantu możemy przeczytać w księdze którą znajdziemy w Nowym obozie pt. "Bitwa o Varrant" , w krainie znajduje się Góra Archolos, a Lee który był jeszcze w tamtych czasach generałem, stoczył tam swoją ostatnią bitwę, kraina ta jest wysunięta na południe.

Myrtana - Od tej części kontynentu pochodzi nazwa krainy w której królem jest Rhobar II, przez te krainę przepływa rzeka Myrtant, a niedaleko jej ujścia powstała stolica Myrthany, w Gothic III zostaje oblężona przez orków.

Północne Ziemię - O północnych ziemiach wiemy niewiele, panuje tam zróżnicowany klimat, teren jest tam górzysty, a w niektórych miejscach można potkać pustynie to właśnie z stamtąd pochodzą orkowie atakujący Myrthane, na północy krainy są już tylko wielkie śnieżne zaspy.

Nordmar - Nordmar leży w północno-zachodniej części kontynentu, jego mieszkańcy od wieków zmagają się z orkami , tylko kowale z Nordmaru znają sposób przetopienia magicznej rudy tak ,by nie straciła swej mocy. W Nordmarze panuje mroźny klimat.

Północne Wyspy - W Gothic III będziemy mieli możliwość zobaczyć Północne wyspy, z tego co nam wiadomo znajdują się tam ostatnie świątynie Beliara, którego czci tajemnicza mieszkająca tam ciemnoskóra rasa.

A teraz ważna informacja:
"...gdy nasz bohater dotrze na kontynent, królestwo króla Rhobara II będzie podbite, lecz orkowie będą sprawiać wrażenie, jakby mieli ważniejsze sprawy do zrobienia niż tylko przejęcie królestwa..."

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.