Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Postacie

Postacie

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:31
Mnich Simon - Sierota  wychowana w klasztorze przez mnichów którzy nauczyli go zasad wiary. Kiedy mnisi zorientowali się że umysł Simona był nie do zdarcia, wysłali go wtedy do Potężnego Alchemika, Piotra z Sanok, aby nauczył się wszystkiego o magii i alchemii. Po spędzeniu pewnego czasu z Piotrem, Mnich Simon powrócił do klasztoru, gdzie jego nowe umiejętności stały się bardzo użytecznymi w walce z mocami ciemności. Stał się łowcą wybijającym demony i diabły w Europie.
Elena - Kiedy Elena była jeszcze dzieckiem, w jednej z małych wiosek położonych daleko w syberyjskiej tajdze, wilkołaki zaatakowały jej rodzinną wioskę i była ona jedyną osoba jaka przeżyła. Będąc świadkiem śmierci własnych rodziców przyrzekła sobie pomścić ich śmierć. Wychowana przez syberyjskich łowców, nauczyła się świetnie strzelać z łuku. Przez lata przemierzała Syberie w poszukiwaniu wilkołaków.

Tong Wong - Urodzony w górach Tien-Szan. Tong Wong był szkolony w sztukach walki od wczesnego dzieciństwa. Pomaganie prześladowanym było celem który sam sobie wyznaczył. Jego miecz - Ostrze Wiosennego Deszczu - siało przerażenie wśród demonów. Tong Wong pojawiał się wszędzie tam gdzie cierpieli ludzie. Swoje imie wyrobił walcząc z górskim demonem Qi-Mei.

Tekst został przetłumaczony z oficjalnej strony gry Frater.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
LG97, 06.03.2008, 06:22
Ja gram w Frater i zbytnio jest trudny jestem Tong Wong ale dla niekturych moze byc łatwe
Avatar
luki202@vp.pl, 22.09.2008, 19:58
jak go sciagnac

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.