Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Tears of Guthix

Tears of Guthix

Data opublikowania: 12.03.2007, 20:34
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:51
Tears of Guthix

Stopień trudności - łatwy

Zadanie jest bardzo proste, wymaga jedynie niewielkiego przygotowania. Zadanie rozpoczynamy u węża o imieniu Juna, wewnątrz groty. Przed udaniem się do punktu pierwszego na załączonym obok obrazku przygotuj sobie zapałki (tinderbox), linę (rope), chisel, kilof (pickaxe), candle, bullseye lantern, sapphire (cuted, jeśli nie masz to zrób lub kup). Do tego musisz posiadać nieco wyższe poziomy firemaking (w szczególności), mining i crafting. Gdy uzbierasz już wszystkie potrzebne przedmioty udaj się do punktu pierwszego, a tam do groty.
Schodząc na dół rozpal płomyczek na candle i udaj się na koniec groty, tam przejdź tunelem. Spotkasz po drodze wspomnianego węża. Poszukaj teraz w grocie "Light creature". Użyj saphire na latarni, a następnie ją podpal zapałkami. Gdy to zrobisz użyj latarni na świecącym stworzeniu, przeniesie cię. Wykop jeden z magicznych kamieni i użyj na nim chisel.
Wróć do węża po nagrodę (wraz z przedmiotem jaki stworzyłeś) - 1 quest point, 1000 doświadczenia w crafting oraz dostęp do groty Tears of Guthix.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.