Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Lost city

Lost city

Data opublikowania: 03.03.2007, 20:16
Ostatnia edycja: 03.03.2007, 20:20
Lost City
 
Stopień trudności - średni
 


Przed wykonaniem zadania warto przygotować sobie knife (nóż) oraz axe (toporek). Niedaleko Lumbridge (punkt 1) odnajdujemy grupkę wędrowców - maga, łucznika i innych. Zadanie rozpoczynamy u woja. Rozmowa przeciągnie się do interesującego wyrazu - "Zanaris", lecz nikt nie będzie chciał na głos powiedzieć co to jest. Dlatego trzeba się o to ich wypytać. Okaże się bowiem, że to starożytne miasto, a drogę do niego zna jedynie mały skrzat. Krasnoludka znajdziemy w drzewie (w okolicy punktu 2). Pukamy do niego grożąc agresywnie toporkiem, gdy wyskoczy robimy przesłuchanie w celu informacji na temat Zanaris. Powie nam, że by się tam dostać trzeba przepustki - różdżki wykonanej z drzewa Dramen.Teraz pora na przygotowania. W banku zostawiamy wszystkie itemy (no chyba, że masz bardzo wysoki poziom i świetne przedmioty, tak byś poradził sobie bez problemu z 101 poziomowym potworem). Sposób na niego jest dość prosty jeśli nie masz odpowiedniego poziomu walki - musisz mieć spory Range albo Magic i kupę run. Teraz udajem się do Port Sarim, a tam do mnichów, którzy przewiozą nas na wyspę Entrana. Tam udajemy się do punktu 3, gdzie przed zejściem pewien mnich powie starą bajkę - tam jest niebezpiecznie itd.
Zchodzimy na dół i szukamy tak długo dopóki nie znajdziemy grupek pomniejszych demonów, jest to znak, że cel jest blisko. Gdy spróbujemy ściąć drzewko w celu pozyskania kawałka drewna powstanie duch drzewa, posiadający pokażny poziom. Możemy albo z nim walczyć, jeśli mamy odpowiednio duży poziom, albo wykożystać elementy otoczenia - drzewko czy grzybki by się zasłonić i atakować go wspomnianą magią lub range.
Gdy go zabijemy będzie można spokojnie ściąć kawałek drewna, teraz wracamy do cywilizacji - do jakiegoś miasta drogą powrotną lub po prostu teleportujemy się. Używając knife robimy z kawałka drewna różdżkę Dremen. Teraz możemy wejść do domku (punkt 3) - wykonać zadanie.
Za nagrodę otrzymamy - dostęp do Zanaris i 3 quest pointy.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.