Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Cooking Guild

Cooking Guild

Data opublikowania: 17.04.2007, 17:03
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:54
Cooking Guild – Gildia Gotowania/Kucharzy
Wymagane: 32 lvl cooking, chef’s hat (czapka kucharza/szefa kuchni)
Przydadzą się: trochę grain (siana), jajek i foremek na ciasta
Możliwości: W Cooking Guild znajduje się sporo ciekawych możliwości. Od ugotowania owoców po upieczenie ciasta. Jak wiadomo po przekroczeniu 60 lvl cooking, ten zawód może stać się bardzo opłacalny za sprawą placków (pie) oraz różnych ryb np. lobsters których cena po udany upieczeniu wynosi nawet 220 GP za sztukę.
W Cooking Guild na parterze znajdziecie Szefa Kuchni który wytłumaczy wam działanie tej gildii. Na parterze znajdziecie m.in. jajka i jabłka. Na pierwszym piętrze znajdziecie kilka jabłek i sporo foremek na ciasta m.in. cake tin i pie dish, oraz Bowl przydatną do noszenia mąki. Na drugim piętrze znajdziemy m.in. jabłko, grapes, jug i pot (dwa ostatnie pozwolą na noszenie np. wody). Znajdziemy tam też bardzo przydatne urządzenie do mielenia mąki, która jest nieodzownym składnikiem każdego wypieku. Na 2 piętrze trzeba wrzucić do otworu grain (siano) i przełożyć dźwignie. Po wykonaniu tej czynności na parterze w podobnym otworze można wziąć gotową mąkę.

Cooking Guild znajduje się naprzeciw Domu Julii (Juliet’s House) obok południowej bramy prowadzącej do Varrock.Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.