Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Prince Ali Rescue

Prince Ali Rescue

Data opublikowania: 03.03.2007, 21:05
Ostatnia edycja: 03.03.2007, 21:06
Prince Ali Rescue
 
Stopień trudności - łatwy
 
Najpierw przed zadaniem lepiej się wyposażyć w potrzebne po drodze przedmioty, mianowcie - około 80 sztuk złota (za przejście do Al-Kharid), rope (wypadają na przykład z Muglers, kilku kręci się przy Lumbridge), redberry, 2 onion (rosną niedaleko Lumbridge), Pink Skirt (do kupienia w sklepie z ubraniami), 2 bucket of water, 3 ball of wool, 1 bronze bar, 1 clay (można wykopać na zachód od Draynor village), ashes (z ogniska), 3 piwa (do kupienia w tawernie). Zadanie jak się na nie spojrzy, jest totalnie bez sensu...
W Al-Kharid rozmawiamy z Hassan'em, który następnie nas wyśle do Osman'a. Udajemy się do Draynor Village, a konkretniej do Aggie, kupujemy od niej żółtą farbę oraz wyrabiamy u niej pastę z materiałów. U Ned, obok, kupujemy Wig i kolorujemy ją na żółto. Mieszamy Clay z wodą i udajemy się do Leeli, która znajduje się tuż obok jednego z domków. Rozmawiamy z nią o żółtej czuprynie i kluczu. Teraz idziemy do Jail - punkt 1. Tam znajdują się strażnicy na około 24 poziomie. Wewnątrz rozmawiamy z Lady Keli, rozmawiamy z nią tak by pokazała nam klucz, wówczas uda się zrobić jego odcisk. Wracamy do Al-Kharid, do Osman'a. Oddajemy mu odcisk klucza oraz bronze bar. Wracamy do Leeli, rozmawiamy z nią na temat tego zadania by otrzymać klucz. Teraz trzeba znaleźć w Jail - Joe'go, dowódcę.
Dowódca jak to dowódca - lubi popić, więc dajemy mu piwo kilka razy. Gdy się zchleje, używamy Rope na Ledy Keli, związujemy ją. Otwieramy kluczem celę i wchodzimy do niej, dajemy Ali'emu Wig, pastę i sukienkę (książę wymyka się w żółtej czuprynie, z pastą i różową sukienką...). Zadanie wykonane, nagroda to darmowe przejście do Al-Kharid oraz 3 quest point.


Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.