Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ernest the Chicken

Ernest the Chicken

Data opublikowania: 21.02.2007, 20:46
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:10
Ernest the Chicken

Stopień trudności - łatwy

Zadanie rozpoczynamy u kobiety, która stoi przed bramą do Draynor Manor niedaleko Lumbridge. Opowie ona nam o zaginionym człowieku imieniem Ernest, naszym zadaniem jest odnalezienie go. Przed wykonywaniem zadania można zaopatrzyć się w Spade (łopatę), lecz nie jest to konieczne - można ją też zabrać z pokoju w samym Draynor Manor.
Zaczynamy od punktu pierwszego - udajemy się na wyższe piętro i tam po drugiej stronie klatki schodowej zabieramy jedzenie dla rybek. Następnie idziemy do punktu drugiego, tam zabieramy z podłogi Poison (truciznę) i używamy tych dwóch składników na sobie, dzięki temu otrzymamy zatruty pokarm dla ryb. Przy okazji możemy odwiedzić pokój oznaczony *, tam leży łopata (Spade).
W punkcie trzecim używamy zatrutego jedzenia dla rybek na fontannie z piraniami (nie ma to jak sadyzm). Gdy już wszystkie rybki wypłyną brzuszkiem do góry możemy zabrać z fontanny Guage. Następnie udajemy się do punktu czwartego, by tam łopatą wykopać z kompostu kluczyk. Teraz w punkcie piątym możemy otworzyć drzwi, w środku jest szkielet (można go zostawić w spokoju) i zabrać Rubber Tube. Teraz najtrudniejsza część tego zadania - punkt numer 6. W pomieszczeniu "używamy" jednej z biblioteczek, dzięki czemu otworzy się przejście. Schodzimy na dół. Tam za pomocą dźwigni musimy odnaleźć taką kombinację by drzwi do pomieszczenia z Oil Can stanęły otworem.
Gdy już (cudem) tego dokonamy udajemy się na trzecie piętro budynku, gdzie szalony doktorek opowie nam o tym, że w wypadku nieudanego eksperymentu Ernest zamienił się w kurczaka i poprosi nas o przyniesienie 3 przedmiotów, które właśnie mamy przy sobie.
Za wykonane zadanie otrzymamy 300 gp oraz 4 quest point.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.